Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lettek az emberek...

Miért lettek az emberek ennyire szkeptikusok a covidot illetően?

Figyelt kérdés

A covid alatt is volt persze egy hangos kisebbség, de most azt figyeltem meg, hogy szinte senki nem veszi komolyan. Ebben persze vastagon benne van a kormány részéről a nem hozzáértő intézkedések és a rossz kommunikáció, de azért feltételezem, hogy a mai világban alap dolog szűrni az információt és józan következtetésekre jutni, vagy nem?


Lehet konspirálni az eredetéről, a vakcinák hatékonyságáról, Bill Gatesről meg a háttérhatalmakról de a probléma valós, ami már eddig is óriási károkat okozott és ennek azért még nincs vége, szerintem sokkal fegyelmezettebb hozzáállásra volna szükség, mert ennek ellenkezőjét pont a magyar statisztikák támasztják részben alá. Meglehet nézni, hogy reagálnak más nemzetek, aztán elgondolkodni, hogy lakosságarányosan miért többszöröse a halottak száma nálunk.


Én nem akarok senkit meggyőzni, sőt teszek rá, hogy ki oltakozott és ki nem, de minden arra mutat, hogy ebből még baj lehet, a tavaszi rohamnál durvább és ennek ellenére úgy látom, hogy a bamba magyart megint tök felkészületlenül fogja érni.


Lehet rám céltáblát tenni, meg mondani, hogy akkor én rettegjek otthon amíg nincs vége, hozzateszem én egyik hullám alatt sem nyaralatam otthon home office-ban, mert nem tehettem meg. Van ismerősöm, akit 33 évesen vitte el ez a dögrovás és van olyan is, aki fél éve még nem gyógyult fel belőle. Lehet röhögni, de ezek komoly dolgok és az a meglátásom, hogy a magyar jó szokásához híven semmit nem tanult az elmúlt másfél év megpróbáltatásaiból.


Na, elpusztíthatatlan honfitársaim, mártsatok bele a savval teli kádba, hogy feloldódjak szégyenemben!



2021. júl. 8. 17:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem itthon nagy szerepe van ebben annak, hogy a kormányunk elvesztette a nép bizalmát. Ráadásul a járványkezelése is kritikán aluli.


Az én környezetemben amúgy sok az elhunyt és aki elkapta, mindenkit nagyon megviselt és több a poszt-COVID is. Ha vicc-vírus lenne, akkor nézőkkel kezdődne nemsokára az olimpia.

2021. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Természetes szelekció. Ha nem vagyok alkalmas túlélni, akkor nem fogok. Nem félek a covidtól, és nem akarok mindenkit megmenteni. De nem vagyok se gonosz, se érzéketlen, csupán ez a természet rendje.
2021. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

Akkor az amerikaiak mik ha a magyarok bambák? Senki nem hord maszkot,élik tovább az életüket. A svédeknél nem volt kötelező a maszkhasználat,kevesebb halott volt,uhh nem lehet az hogy fos a magyarok egészsége és az egészségügy,de ez Konteó veszély vigyázat


Aki fosik,védekezzen aki nem az ne,nem kell túlragozni. Ne tegyünk úgy mintha legyőzhetetlen istenség lenne az emberiség. Ha elkapom és megdöglök így jártam. De akinek tönkrement a munkája,vállalkozása,hadd ne éljen tovább rettegésben

2021. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

Azért, mert sok hazug információ lebukott, vagy megcáfolták. Összevissza nyilatkoznak, egyszer ezt, utána az ellekezőjét. Azért mert mindenki aki meghalt és volt egy pozitív pcr tesztje bármikor, az covid halott lett, ezt elmondta Cili, a videó most is elérhető. Az emberek nem hülyék, ha akkora gáz lenne, megölték volna egymást az óttásért, persze szerte a világon, nem csak itt.

Mert tovább látnak az orruknál.

Mert az interneten minden információ elérhető mindenki számára, nem csak a propaganda. Aki kiváncsi, megkaphat bármilyen információt. Ezekből sokan levonták a konzekveciákat.

Kérdésed van még?

2021. júl. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
35%

Ja. Még annyit gyorsan, hogy említed, más nemzetek hogyan reagálnak.

Ukrajna kb 3%-át oltotta be a lakoságának. Élnek, a járvány lecsengett ott is, mert nyár van, nincs szezon, az egészségügy sem omlott össze.

Itt nekünk azt mondta Viktor, hogy az átóttság miat csengett le a 3.hullám. Akkor mi van Ukrajnában?

14#

2021. júl. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, és mi a kérdés? Mert a leírásból nekem az jön le, hogy a kérdező inkább provokálni és vitatkozni akar, mint valamire választ találni.
2021. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
41%
Aki fél, az oltassa be magát a delta kappa omega béta mutáns ellen is, és üljön maszkban a 4 fal közt. És probléma megoldva :) Akinek pedig van immunrendszere, azt hagyják már békén...Egyik hullám alatt sem hordtam a maszkot, sokszor boltban sem, kutya nem szolt hozzám, semmiben nem korlátoztak :D Van egy természetes elhalálozási szám, ami egyik hullám alatt sem tudott drasztikusan megugrani. Akkor mitől is félünk? A halál az egy természetes folyamat, ne akarjunk már mindenkit megmenteni...De ha ezen múlna, én bármikor aláírnék egy nyilatkozatot, hogy nem kérek covid ellátást, sem lélegeztetőgépet, cserébe ne korlátozzanak :)
2021. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
42%

"Akinek pedig van immunrendszere, azt hagyják már békén..."


Nekem van immunrendszerem, de nem szeretném, hogy megöljön vagy egy életre megnyomorítson egy vírusfertőzésre (COVID) való helytelen reakció miatt. Olvass utána....

2021. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem feltételül magyar sajátosság ez, mindenhol vannak kétségek a covidot illetően. Hogy ez most jogos vagy nem jogos, azt nem szeretném vesézgetni, nyilván mindkét oldalon vannak hiányosságok. Ha a lakosságtól elvárható, hogy szűrje az információt, akkor a döntéshozóinktól is a korrekt tájékoztatás. Lehet ezen lamentálni, de a covid rettegő és a covid szkeptikus is ellátást kap az intenzív osztályon, ha elkapja és leteríti ez a szar.
2021. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mióta mindenki be tépeget nem üt be nekik a covid.
2021. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!