Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szociális készségeken...

A szociális készségeken hogyan lehet javítani? 23/L

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Pont mint minden mást, gyakorolni kell.
2021. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem lehetsz rosszabb. :D
2021. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlással és/vagy pszichológussal.
2021. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az segített még régen, hogy sokkal figyelmesebb lettem az emberekre. Létezik sokféle mintázat, amit szeretnek ismételni, és egymástól másolni. Be kell dobnod magad a mély vízbe, és közösségekben aktív félként részt venni, feldobni témákat, reagálni több ember előtt dolgokra, és figyelni a reakcióikat, és így idővel teljesen természetessé válik, hogy tudd, hogy mit kell mondani bizonyos helyzetekben, hogy előregördítsd a kommunikációt. Én állok szívesen rendelkezésedre, mint gyakorlópartner. :D

25/F

2021. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan munkád legyen ahol sok emberrel találkozol.
2021. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Uhh önmunkával. Tisztázd magadban, pontosan min szeretnél változtatni, mik azok a helyzetek amikben "socially awkward" leszel stb. Ha ez megvan, tudatosan készülj az ilyen eseményekre,tanulj a szituációkból amiket sikertelennek élsz meg. Figyeld meg azokat, akiket "szociálisnak" gondolsz, használj olyan gesztusokat, amikről úgy érzed segít kapcsolatot teremteni másokkal. Ilyenek. Meg azért próbáld jól is érezni magad :D

A legfontosabb szerintem hogy elfogadd, ez nem mindenkinek jön természetesen, de megéri energiát fektetni a dologba. Sok sikert!! 🌞

2021. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van kommunikációs tréning. Valami brotális drága. Szóval az egyéni munkát javaslom. Kommunikációs-önismereti-önfejlesztő-pszichológiai könyvek rengeteg útbaigazítást adnak, míg az elsajátításhoz gyakorolni kell. Ehhez szükség lesz olyan közösségre, ahol ezt megteheted
2021. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!