Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vna kiút a szociális fóbiából??

Vna kiút a szociális fóbiából??

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Vna
2021. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nincs. Én már megjártam pszichológust, pszichiátert, semmi eredmény.
2021. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
*van
2021. júl. 4. 14:14
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Hát mert nem tetted bele a saját részedet, kettes. Neked is vállalnod kell a kihívást, és arra való a pszichológus, hogy ezen a nehéz úton kísérjen, ha elfogadod őt útitársnak. A szorongásgátló gyógyszernek is kellene hatnia egyszerűen biokémiai okokból, legfeljebb kicsit próbálgatni kell, ha nálad pont nem jön be az első.
2021. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
4, azt nem lehet mondani hogy nem tettem bele. 15 évig küzdöttem, mindenre hajlandó voltam, bárminek alávetettem magam. Utána adtam fel, jelenleg az elfogadást gyakorlom. Nincs kiút.
2021. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Normális hogy a körülöttem lévő eberek hülyének néznek? Mindent meg akarnak magyarázni? Engem nagyon zavar. Fékezem magam, de nem vagyok hülye. Aggónak hogy mi lesz velem. Járok dolgozni, sokszor van gyomorgörcsöm miatta. A faluban meg kérdezgetik hogy hogy bírom, járok e még munkába.
2021. júl. 4. 14:18
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

És nem kapsz gyógyszeres kezelést, kérdező? Erre való!

5-ös, mi mindenre voltál hajlandó, minek "vetetted alá magad"?

2021. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

7, pszichoterápia, sokkterápia, ilyen-olyan orvos felkeresése, akkor is ha messzire kellett utazni mert azt mondta a másik orvos hogy ő nem tud velem mit kezdeni, de majd ha oda elmegyek, ott tudnak, különböző gyógyszeres módszerek, már nem is tudom számon tartani hogy hányféle volt az évek során.

Gyakorlatilag mindent kilőttek amit lehetett, itt megállt a tudomány. Már nem maradt más módszerük, széttették a kezeiket hogy sajnálják.

2021. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem kapok gyógyszeres kezelést.Mikor mondom a okinak hogy mi a gondom nem mond semmit vagy mond valami magyarázatot.
2021. júl. 4. 14:28
 10/16 A kérdező kommentje:
dokinak
2021. júl. 4. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!