Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha munkában van köszön, ha...

Ha munkában van köszön, ha nem, elmegy mellettem?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen recepciós a csaj, minden nap találkozunk, köszönünk. Viszont ha nem dolgozik de bejön a munkahelyi kantinba vagy a kávézóba, akkor szemébe nézve ráköszönök és elmegy mellettem. Akár úgy is hogy a mellettem lévö asztalnál ül. Volt, hogy a mosdóknál akadtunk össze, ott elfordította a fejét. Ilyenkor másnap ugyanúgy köszön ha dolgozik, söt pl kérek töle valamit akkor kedves. A munkahelyen 30 ember dolgozik kb. nem arról van szó hogy nem jegyez meg. Nem értem ez minek szólhat. Nem akarok töle semmit, nem is tartom szóval sose.
2021. júl. 9. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuskó egy csaj, ennyi. Hanyagold, ne légy papucs. Ha ő így, te is.
2021. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem büntudatom van ha bunkó vagyok valakivel. Nem így neveltek. Nem tudom mibe telne neki az hogy szia és akkor le lenne a dolog. Oké, nem vagyok szimpatikus, nem jövök be neki, büdösnek talál, de a szememben nincs olyan indok amiért a másikat így levegönek nézzem.
2021. júl. 9. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mondta, hogy büdös vagy, vagy mi?
2021. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg a való életben nem akar se ismerősöd se semmid nem lenni, esélyes hogy amúgy visszataszítónak/ellenszenvesnek talál, de a munkahelyen azért viselkedik veled kedvesen mert az munkahely, és felfelé akar haladni, vagy csak megtartani az állását.


Nálunk is ez volt, melóhelyen a közös meló miatt mindenki normális volt mindenkivel, amint a kapun kiléptünk mint akik nem ismerik egymást.

2021. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok büdös csak írtam valamit.


Nem akarok én se barátkozni vele! Nem teszek semmi erre utalót! Csak furcsa, hogy mosolyog, szépen beszél velem, majd pár perc múlva ha már civil, akkor így viselkedik.

2021. júl. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!