Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha egy lány köszönget...

Fiúk! Ha egy lány köszönget nektek az idegesít? Nem úgy értem hogy folyton, állandóan csak ha elmegy melletted és pl. rátok köszön az zavar?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác és szerintem én is neki de nem mer lèpni de ha én ráköszönnék az nem idegesítené?

2014. okt. 24. 17:11
 1/7 SullaFelix89 ***** válasza:
100%
úristen.......
2014. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez most komoly kérdés? Miből gondolod, hogy idegesítené, ha köszönsz neki? :D
2014. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki,akkor egyáltalán nem fogja idegesíteni,sőt lehet,hogy akár hosszabb beszélgetés is kialakulhatna belőle...
2014. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem zavar, miért zavarna?
2014. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te észnél vagy! Ráköszönni valakire? Te kinek képzeled magad b+?!
2014. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát abból gondolom hogy idegesítené mert itt gyakszin is olvasom hogy írják fiúk hogy idegesíti õket hogy köszönget nekik a csaj..am nem 100% hogy tetszem neki mert még nem beszéltünk csak folyton néz meg szemezünk egy csomót
2014. okt. 24. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális embert ez nem zavar. Sőt, ha tetszik, nyugodtan menj oda és ismerkedj össze vele. Nem kell túlgondolni a dolgot, te leány!
2014. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!