Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki elmegy mellettem,...

Ha valaki elmegy mellettem, köszön de nem néz felém se, nemhogy rám, annak mi oka van? Akkor inkább ne is köszönjön. Nem?

Figyelt kérdés
Egy helyes, intelligensnek kinéző pasirol van szó jelen estben. a
2020. okt. 2. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Felháborito? Hiába nyomtad 5cm-el följebb a melleidet, rá sem pillantott? Jelenlétedet érzékelte, udvariasan üdvözölt. Mi kell még neked?
2020. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha elmész valaki mellett aki pl jobbra van tőled vagy 2 méterre és úgy köszönsz, hogy magad elé nézel, az minden csak nem udvarias.
2020. okt. 2. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Biztos elveszett a gondolataiban menet közben
2020. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Az mennyire normális, hogy egy anonim fórumra jössz ilyen piszlicsáré dolgokkal puffogni?
2020. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Titokban bír, de nem meri kimondani, elismerni, ez oda-visza alapon érvényes.
2020. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

örülj neki, hogy köszönt. te vagy a bunkó, hogy semmi sem elég jó neked.

egyébként nem azt jelenti, hogy szerelmes beléd, hanem hogy nem érdekled.

2020. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jézusom, mi bajotok van? Tuti hogy nem jutott nektek barátnő, ha rögtön ilyen következtetésre jutok egy kérdés kapcsán.


Én mindenkit megtisztelek azzal, hogy rá nézek az illetőre, ha köszönök vagy beszélek valakivel. Az hogy arra sem méltat, hogy arra fordítsa a fejét, nekem arra utal, hogy beképzelt, lenéző, stb. Ezért tettem fel a kérdést, hogy tényleg így van e. De ezek szerint ez senkinek az agyáig nem jutott el, mert persze mindig a nő a rossz.

2020. okt. 2. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!