Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Maguk az LMBTQ emberek is...

Maguk az LMBTQ emberek is annyira radikálisak, mint a mozgalom, ami az ő érdekeiket lenne hivatott védeni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
2 meleg ismerősöm van, egyikük sem jár felvonulásra, azzal sem értenek egyet, hogy legyen LMBTQ+ mesekönyv. Egyikük(fiú)mondta, hogy jó lenne, ha suliban lenne választható felvilágosítást erről, de az is csak akkor, ha valaki részt akar venni rajta
2021. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is lennie kellene olyan felvilagosításnak, amikor egy szakképzett pszichológus biztosítja őket arról, hogy ez is természetes, és semmi esetre sem beteg.

Egy elfogulatlan hozzáértőre lenne szükség.

2021. júl. 9. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Elmebeteg kérdés. Nem.
2021. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen ők is különböző emberek, különböző világnézettel. A véleményük is nyilván különbözik a mozgalommal kapcsolatban. Mindenhol vannak vadhajtások de én nem látom radikálisnak magát a mozgalmat. Az hogy felvonulnak vagy elleneznek egy melegellenes törvényt, az szerintem nem szélsőséges dolog. A mesekönyves példát sem értem, senkinek nem kötelező megvenni vagy olvasni. De ha az író szeretne ilyet írni, a kiadó szívesen kiadja, az emberek meg veszik akkor hol a gond?
2021. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Ez csak egy elmélet de nem te vagy az a pali aki tavaly nyáron napi szinten, egy hónapon át írt ki kérdéseket a blm-ről, és azt magyarázta, hogy Németországban, ahol él, nem mernek kimenni az utcára mert félnek, hogy a feketék elvágják a torkukat?


Csak mert hasonlóan mániákusnak tűnsz....

2021. júl. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem, mindig a legbunkóbb kisebbség a leghangosabb. Ez a konzervatív és libsi oldalon is ugyanígy működik.
2021. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: nem, nem írtam ki ilyen kérdéseket, nem élek Németországban (sőt, rühellem a német nyelvet)🤷‍♂️
2021. júl. 10. 16:15
 8/9 cicatranny válasza:
49%

Sziasztok!

Transz nő vagyok, nem pártolom az lmbtq propagandát mert mekem kicsit erős. Alapvetően konzervatív gondolkodású vagyok, csak a kinézetem s a vonzalmam ugyebár belesorol ebbe a csoportba

2021. júl. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Meleg vagyok, de ez csak sztereotípia.
2021. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!