Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet unatkozni?

Hogy lehet unatkozni?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy tud valaki unatkozni. Én introvertált ember vagyok, annak ellenére is meg vagyok társaság ban is, de ha magam vagyok, elfoglalom magam. Ha nincs épp kötelezettségem , találok valami elfoglaltságot, vagy bárm it, ami leköt. Ha meg kötelezettségem van, alig várom, hogy egy kis időt tudjak szakítani olvasásra vagy valami olyan tevékenységre, ami érdekel. Ezért sosem fordul elő, hogy unatkozom.


Viszont ismerek olyan embert/embereket, akiktől hallom, hogy unatkozik, nem tud mit csinálni... Hogyan lehet ilyen? Az ilyen ember miért nem tudja lefoglalni magát olyan tevékenységgel, ami érdekli, pl. akár hobbi, vagy bármi ami a lelkének jót tesz?



2021. júl. 11. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Én is szoktam unatkozni.
Én mindig elfoglalom magam valamivel.
37 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Most is unatkoztál, azért írtad ki ezt a rendkívül jó kérdést.
2021. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 PetheD ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg az illető személyiségétől is függ. Nekem is van olyan ismerősöm, akinek - elmondása szerint - szüksége van a semmittevésre, amikor semmit nem csinál. Nem értem, de elfogadom. Ha tehetem, lefoglalom magam.
2021. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Én sem tudom hogy lehet, gyerekkoromban unatkoztam utoljára. De akkoriban nagyon tudtam :D
2021. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#1, nem unatkozom most sem, csak elgomdolkodtat a dolog.
2021. júl. 11. 20:45
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Jó, aki sosem unatkozik az mit csinál, meséljetek már.
2021. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
Nálam az szokott lenni hogy bár tudnék mi csinálni de nincs kedvem vagy ha csinálom is unom. Szóval szét unom magam ez van. Szóval szerintem dög unalmas ez az egész élet általában. Le akarom majd inni magam és csajozni és végre élni. Elegem van már.
2021. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#5, ha nincs kötelezettségem, és szabad időm van: elmegyek sétálni fülhallgatóval, megnézek egy hangulatomhoz illő filmet, játszok a telefonomon, takarítok, befestem a körmömet gél lakkal, torrentezek és olvasok, olvasok, olvasok! - nem unatkozok, mert engem ez érdekel.
2021. júl. 11. 21:11
 8/23 PetheD ***** válasza:
78%
#5: Ha éppen nem dolgozom, akkor tudományos kutatással foglalkozom, olvasok, kerti munkát végzek, sétálok, nem beszélve a hobbyról és az emberi kapcsolattartásról.
2021. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
UNALMAS!!!!!!
2021. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A #8-as által írt "emberi kapcsolattartás" nekem is van, csak én nem írtam oda, mert az említett tevékenységeket végzem olyankor, amikor egyedül vagyok. Nincs sok barátom, de töltök időt azzokkal, akiket kedvelek.

De még mindig nem étem, hogy lehet unatkozni.

2021. júl. 11. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!