Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti unatkozni vagy idegeskedni...

Ti unatkozni vagy idegeskedni szerettek jobban?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Általában nagy rajtam a stressz ami miatt idegeskedek, inkább az unalmat választanám mert azon tudok segíteni.
2020. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Egyiket se szeretem. :D


Sajnos stresszelésre, idegeskedésre hajlamos vagyok, amin nem segít, hogy az utóbbi időben semmi se jön össze.


Unatkozni pedig fizikailag nem tudok, mert mindig elfoglalom magam valamivel: punnyadás és közben netezés, sport, főzés, kreatív hobbik, túrázás.

2020. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Attol fugg pl ha nincs nagy tetje akkor egy kis idegesseg elegge felporget, de ha vmi mar annyira idegesit h stresszt okoz akkor unatkozni jobb. Unatkozason amugy is konnyu segiteni.
2020. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Unatkozni nem jó, mert akkor átmegy dühbe, hogy elb×m az idő fölös dolgokkal. Az idegeskedés sűrűbb, jobban elmegy nálam, mert akkor érzem, hogy van feladat, van mivel lekötnöm magamat.
2020. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Életemben nem unatkoztam még, egyszer kipróbálnám, hogy milyen.
2020. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az unalom szinte mindennél rosszabb.
2022. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!