Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szemetek voltunk anno...

Nagyon szemetek voltunk anno kamaszként?

Figyelt kérdés

Kábé 12-13 évesek voltunk pár barátnőmmel, a szomszédunkban lakott egy huszonéves nő, akinek folyton kivillant a feneke, mikor kertészkedés közben leguggolt, mi meg eleinte csak kiröhögtük mondván: "nézd, már megint kilátszik neki", "nézd, megint ránk kacsintott a feneke", aztán egy idő után odáig fajultunk, hogy észrevétlenül hangyákat, kis bogarakat szórtunk be neki a fenékvágatába.


Másik eset, mikor láttuk, hogy a pasijával csókolózva bevonulnak a házba, mindig odaálltunk a hosszú ablakukhoz leskelődni, hallgatózni, haloványan hallottuk a hangokat, meg épphogy a mozgást a kicsit áttetsző függönyön.


Aztán nem egyszer a buszon találkoztunk vele, akkor is szétröhögtük magunkat rajta, tettük a megjegyzéseket, hogy "viszket a popsi", meg "nyekereg az ágy".


Volt, hogy ránk nézett és somolygott, de sokáig nem tett semmit. Egyik nap bekopogott hozzám és elmondta, hogy nem tudjuk zavarba hozni, örül, hogy tetszik nekünk a szerelmük és a hangyákat is szereti.


Utána szépen lassan abbamaradt a dolog, ki-ki elköltözött másfelé, csak tegnap láttam egy nőt, aki nagyon hasonlított az egykori "áldozatunkra" és eszembe jutott, mekkora görények voltunk. Szerintetek is azok voltunk? Még azzal együtt is, hogy kamaszok voltunk?


26/N



2021. júl. 12. 12:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Igen eléggé ,de gyerekek voltatok ,ne aggódj majd veled is ezt fogják csinálni a gyerekek. :)
2021. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ritka nagy görények voltatok. Akkor pedig soha nem lehet mentség a viselkedésre, sem a fiatal, sem az idősebb kor. Maximum a nagyon pici gyerekeknél.
2021. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus kancás tinédzser lányok, akik nem bírnak magukkal. Igen, van baj fejben. Gondolj bele, te éppen furulyázol bent, és az ablak előtt 2-3 lány néz... Vagy a buszon szégyenítenek... Kellemes lenne?
2021. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%
3: Ja csak épp azt felejted el, hogy ezek az "áldozatok" sem éppen figyeltek oda magukra.
2021. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, én gyerekként sem voltam gyökér soha. Ha valakivel bajom volt akkor annak vagy elmondtam vagy elkerültem, de sosem voltam olyan, hogy falkába verődve próbáljak meg direktbe bántani valakit.
2021. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azok.
2021. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. És ha a Karma tényleg létezik, valószínűleg vissza kapod/kapjátok.
2021. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
GYK-n mindenki álszent. Ez törvény!
2021. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#8. Amúgy tényleg mindeki állszent, de ez bármiféle indok nélkül szemétség. De ha ártott nekik valamit a nő akkor nem, de így igen,
2021. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy efféle válaszokat kapok. :/ Semmit nem ártott nekünk a nő, egyszerűen először viccesnek tartottuk, hogy mindig kilátszik a feneke, aztán egymást buzdítva/licitálva kitaláltuk a hülyeségeinket, amiket taglaltam fent. Tegnap ahogy láttam azt a valakit, aki hasonlított rá, elfogott egy kissé kellemetlen érzés és arra gondoltam, hogy megpróbálnám megkeresni őt és bocsánatot kérni tőle mindenért.


Nagyon hülyén venné ki magát? Végül is tudott a szemétkedéseinkről, de mint írtam, vigyorogva kezelte az egészet, amikor átkopogott hozzám.

2021. júl. 12. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!