Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valaki glow upolni...

Amikor valaki glow upolni akarja a személyiségét azt hogyan csinálja? Mármint mit csinál kezdésnek?

Figyelt kérdés
Tudjátok van a mostanság elhíresült glow up, olvastam hogy valaki viszont a személyiségén akar csiszolni…tudnátok tippeket adni hogy mik azok amiket én is csinálhatnék? Vagy ezt hogyan tudom elérni hogy változzon a személyiségem?

2021. júl. 12. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Elsőként megtanulsz magyarul. Utána megfogalmazod a kérdést.


Köszönöm!

2021. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a cél? Min akarsz javítani?

Pl kezdésnek megteszi az új jobbik találása, nyitás az emberek felé, spontaeitás.

Utána barátságok mélyítése stb.

2021. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Bocsánat, hogy visszakérdezek, de tudod is hogy pontosan min akarsz változtatni a személyiségeden belül? Vagy csak azért akarsz változtatni, mert tiktok-on most ez a "glow up" a menő?


De egy tippet biztos tudok adni: olvass pszichológiai könyveket. Önreflexió!

+remélem az akaraterőd is nagy a változáshoz:)

2021. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2# oh tényleg, igazából eléggé félénk vagyok, meg érzékeny, könnyen megtudok sértődni. meg valahogy sosem szimpatikusak az emberek nem tudom miért
2021. júl. 12. 17:53
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincsen tiktokom, instán eleget látok belőle. Igazából csak jó ötletnek gondoltam változtatni magamon belülről, egyensúlyt teremteni
2021. júl. 12. 17:55
 6/13 Metionin ***** válasza:
100%
Először önismeret. Összeszedni hogy milyen vagy most, ebben mi az ami hátráltat, min és hogyan lehetne változtatni. Aztán változtatsz.
2021. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. júl. 12. 18:33
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A személyiségeddel ne fajtalankodj. Fene azt a mocskos beszédedet... :/
2021. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3%
Mindjárt megkérdezem nagymamámat, hogy ő hogy "glózott" annak idején.
2021. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok normális választ adni akkor minek pattogtok itt? Keressetek más kérdéseket amihez értetek, ha nem érted a kérdést akkor ez van
2021. júl. 12. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!