Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a 3 legrosszabb tulajdonság...

Mi a 3 legrosszabb tulajdonságod? Szeretnél valamelyiken változtatni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

1 idegbeteg vagyok

2 sértődékeny

3 az hogy nem tudom a többi rossz tulajdonságom

2021. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Néhány dologban túl-agyaló, sokszor pedig lusta vagyok.

Illetve, ez ha még belefér: takarítási és rendre értetődő OCD-m van, amit gyűlölök, mert eléggé megnehezíti az életem.

2021. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

1, Sok dologban a rosszat látom; kilátástalannak látom az életemet; elszabotálom a kapcsolataimat;

2, Igen, leginkább a 3.-on.

2021. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Túlagyalok mindent

Hajlamos vagyok kicsit pesszimista lenni

Mostanában sajnos néha hamar felkapom a vizet, türelmetlen is vagyok


Mindegyiken szeretnék változtatni.

2021. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagyok, csúnya, és szorongós - mellé tenném a sértődékenyt mert nem tudom melyik a rosszabb.

Sajnos nincsenek jó tulajdonságaim amik árnyalnák a helyzetet, ha tudnék akkor mindenen változtatnék.

2021. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem tudok úgy viselkedni hogy az embereknek ne legyek fura.


2. Hirtelenszerű vagyok


3. Lusta vagyok

2021. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1. inkább bunkó vagyok mint őszinte (vagy a bunkóság határát átlépve őszinte, attól függ kit kérdezel)

2. fafejű vagyok, viszonylag kevés (és megkérdőjelezhető) elv mentén, de azokat az apokalipszisen át is megtartva élem az életem, vannak ilyen dolgaim amikben abszolút rugalmatlan vagyok

3. zseniális szrkeverő vagyok, valahogy mindig tudok mindenről, meghallok minden pletykát és összepuzzlézok mindent, amiből esetleg sikerült engem kihagyni. mondjuk ritkán magamért, de azon keveseknek, akikhez ragaszkodom, bármikor kiadok bármilyen információt, ami éppen előre viheti őket az életben.

2021. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ja hetes vagyok és lehagytam, változtatni nem tervezek vagy akarok, ez vagyok én, vagy megszoksz vagy megszökök.
2021. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1. Lusta

2. Nagyképű

3. Néhány dologhoz buta


Igen, mindegyik folyamatban van.

Van olyan dolog, amiben nagyon szorgalmas vagyok, csak néha rengeteg energia kell, hogy elkezdjük hasznosan tölteni az időm.

Nagyképű vagyok, de nagyrészt jogosan büszke illetve próbálom elismerni, hogy az érdemeim közül mi az, ami valóban az én érdemem, és mi az, ami a szerencsének vagy egyébnek köszönhető.

Néhány alapvető életviteli dologhoz buta vagyok, de gyorsan tanulok, és most, hogy kolis lettem jól fejlődök is. Egyébként általában nem szoktak butának nevezni, egy nagyon nehéznek mondott szakon tanulok és kifejezetten jól megy. (Na tessék, már megint nagyképű vagyok😅)

2021. júl. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1. Szorongás

2. Túlérzékenység

3. Gyakori depresszív hangulat

Mindegyiken jó lenne változtatni...

2021. júl. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!