Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rájöttem, hogy azért van...

Rájöttem, hogy azért van ennyi rossz kapcsolat, mert nagyon sok ember nagyon buta?

Figyelt kérdés
Minél idősebb vagyok, annál egyértelműbb, hogy sajnos mennyi ostoba ember van. Emellé társul egy jó adag lustaság, önzőség, mi más kellene még egy rossz kapcsolathoz? Tényleg csak játéknak gondolják a másik személyt, a szexen az orgazmuson kívül nem látnak tovább, ha meg becsúszik a gyerek és nem vetetik el, nagy duzzogva felnevelik jobb esetben ketten, vagy lelép az egyik mert nem tud felelősséget vállalni, csak élvezkedni. Nem tudom miben mérik ezt a fajta életképtelenséget, amikor nem tud egy pár kommunikálni, de ugye egyértelmű, hogy nem feltétlenül szűnik meg a jelenség, ha diplomája is van valakinek. Mit lehetne tenni?
2021. júl. 12. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Azt lehetne tenni, hogy nyugodtabbnak kellene lennie az emberiségnek, és elfogadóbbnak a hibákkal szemben, mert hisz "én" sem hagyok töki.
2021. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A legnagyobb hiba, ha valaki nem következetes és őszinte. Enélkül nem sok értelme van hosszútávon tervezni, veszekedés és különválás lesz a vége.
2021. júl. 12. 23:35
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Azért nem akarok kapcsolatot, mert egyedül érzem jól magam! Nem csesztet senki, nem kell idegeskednem egy nő kötekedései miatt, azt csinálok, amit akarok! Egyszóval, szabad vagyok és független!

Egy nőben csak annyi előnyt látok, hogy van kit megdugni(ami később úgyis átmegy nullába, mert szinte sosem fogja engedni...), nem vagy egyedül a téli hideg , depressziós, "bent ülős" időben, meg anyagilag is könnyebb, ha nem egy fullos Instagram lotyinger lánnyal vagy együtt, akire még a gatyádat is ráköltöd...

2021. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy ezért van-e ennyi rossz kapcsolat, de az sajnos igaz, hogy rengeteg buta ember van.
2021. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Itt van például hármaska. Egy nő enm engedi hogy megdugd, hanem élvezi veled a szexet. Mármint veled nem. Hanem egy férfival.
2021. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem okkal cseszegetett? Ha nem, akkor miért jöttél ilyennel össze? Miért gondolod, hogy az összes nő ilyen?
2021. júl. 12. 23:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Oszinte leszek, es ne sertodj meg, bar johet a rossz pont.

Ezt a kerdest nem tetted volna fel, ha nem gyartanal ebben (is) ideologiat. Ezzel a projekcioval onigazolod magad, hogy te a "nem butak" kategoriajat kepviseled, ahol a "nem butak" az altalad idealizalt parkapcsolat reszei, tagjai.

A kerdesed tartalma erosen olyan parkapcsolatokra korlatozodik, amelyben reszed volt, vagy amit a felelmeid kivaltanak. A projekcioval elfedni szant es velt, masokra altalanosito szemlelet valojaban a kudarcaid(tol valo felelem) kivetulese.

Leirom erthetobben, hatha nem sertodsz meg. Behuztad magadban az erkolcsi feket, mert fosol a kudarctol. Jo, jo, az emberek gyarlok, felelotlenek, a szex lehetosege viszont nem jelent egybol gyerekeket es eletre szolo kotottseget. Szoval az emberek nem butak, a butasag egesz mashol kezdodik. Felelotlenek talan? Onzoek? Bezony, igy van. De te meg lehetsz eleg okos ahhoz, hogy oket elkeruld :)

2021. júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem sértődök meg én semmin, hanem elgondolkodom, ha jogos a kritika velem szemben akkor felismerem, ha nem akkor meg nem foglalkozom vele. Igazából engem senki nem szokott utálni, nem vagyok rosszban senkivel. Legnagyobb ellenségem saját magam vagyok.
2021. júl. 13. 00:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy. A legnagyobb kritikusod sajat magad vagy. Ellenseged mindenki, aki nem ert meg, vagy maskeppen gondolkodik, azaz nem igazol.

Nem olyan nagy baj ez, kicsi onkepzavar, es valojaban magadat kene tobbre tartanod, hogy ez helyre jojjon. Basszal ra mindenkire, tartsd meg az egyeniseged, es amellett maradj meg embernek.

2021. júl. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!