Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik már rájöttek, hogy nem...

Akik már rájöttek, hogy nem csak a szerelem és a lányok fontosak az életben. Mik fontosak még?

Figyelt kérdés
Én még semmit sem érzek olyan fontosnak, mint ezt a dolgot, de minden idősebbtől azt hallom, hogy sok más ugyan ilyen érdekes és fontos dolog létezik. Megosztanátok ezeket velem, illetve, hogy mit gondoltok erről? Azok válasza érdekelne, akik magukra ismertek a fő kérdésben. 20F

2019. ápr. 26. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Célok,barátok, hobbik.
2019. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

A teljesség igénye nélkül:

A legfontosabb az egészség.

Azután a család, a valódi barátok és egy komoly egzisztencia.

Ha ez megvan, megjön a szerelem is előbb-utóbb...


(Utána már csak arra kell majd vigyáznod, hogy a szerelmed nehogy magával vigye majd az egzisztenciádat is ha váltok.)

2019. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A legfontosabb, amit már az ókoriak is tudtak: ismerd meg önmagadat. Tudd meg, hogy mik a képességeid, tudd meg, hogy mit akarsz csinálni magaddal az életben, mert soha, senki más nem fogja ezt neked megmondani. Ha így jársz el, soha nem fogsz lébecolni, üresen tengeni-lengeni.
2019. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Kismillió fontos dolog lehet még, ezt embere válogatja.

Fontos lehet a család, a barátok, az egészség, egy jó munka, valamilyen művészet, az igény hogy az ember maradandót alkosson, a másokon való segítség, bármilyen egyéni életcél (mittudomén, nyitni akarsz egy saját lovardát, és ezért küzdesz évekig is ha kell), hogy felfedezz valami újat, vagy épp hátrahagyj valamit az utókornak, stb.

2019. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Számomra


az életfeladatom

az anyagi függetlenség

az, hogy kövessem a belső értékrendemet

az egészség

a felelős döntések az élet minden területén

az, hogy lazítani is tudjak, amikor kell

stb.

2019. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Én most egy kicsit szembe megyek az eddigi válaszokkal, de ha te most szerelemre és párkapcsolatra vágysz, akkor az lesz a legfontosabb, akárki akármit mond. Ha arra van igényed, hogy szeress és szeretve legyél, az nem baj. Teljesen álszent duma az "idősebbektől" az, hogy vannak fontosabb dolgok. Én nem hiszem. Akik így osztják az észt, általában házasságból, család mellől teszik, annyira természetes nekik, hogy elfelejtik, milyen az, amikor ez nincs. Mondom ezt én is házasságból, gyerek mellől. Mégis mi a lótúró ennél fontosabb? Az érzelmi biztonság egy elemi igény.

Én csak annyi tanácsot tudok neked adni, hogy csináld, amit szeretsz, de az álmaidat ne add fel, küzdj! Ha valami nehéz, attól még nem kell más "pótlék" után nézni, mert úgysem lesz ugyanaz az érzés. Tarts ki!

2019. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Talán, hogy ne b×uk egymást fölöslegesen, együttműködés a megfelelő emberekkel.
2019. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Nő vagyok, úgyhogy nekem a szerelem és a férfiak. ;)


Egyébként nekem a karrier is fontos valamennyire. Régen úgy gondoltam, nem, aztán 2,5 év szenvedés rádöbbentett arra, hogy mégis.

8,5-9 óra egy nap rengeteg és ha egy mód van rá, soha többé nem szenvedéssel (pl adatmásolás egész álló nap) akarom tölteni. Plusz ha már hétfőtől-péntekig az ébren töltött időm nagyobbik részét ott töltöm, nem árt, ha van fejlődési lehetőség, kihasználhatom az adott képességeimet.


A hobbijaim is fontosak.


Az egészség egyáltalán nem fontos számomra. Jó, annyiban igen, hogy nem bánnám, ha nem lenne olyan súlyos betegségem, ami rendszeres orvosi kontroll és gyógyszerszedés mellett is kihat a mindennapjaimra. Ha rendszeres orvosi kontroll és gyógyszerszedés mellett NEM hat ki súlyosan a mindennapjaimra, akkor ám legyen, kit érdekel.


Szerethető, megfelelően fizethető munka, a hobbikra is maradó idő mellett nekem is maga a párkapcsolat fontos még.



26/N

2019. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

"nem kell más "pótlék" után nézni, mert úgysem lesz ugyanaz az érzés"


Nem "pótlékot" kell nézni, de az életben van vagy 1.000.000 opció, hogy mit hogyan csinálhatsz, miket próbálhatsz ki, nem csak a p..na létezik boldogságforrásként. Persze az is érthető, hogy ezt egy 20 éves még nem látja és csak később fog rájönni (ha rájön egyáltalán).

2019. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nem számítottam ilyen értelmesekre. És valóban, bárki bármit mond, nekem attól még addig a szerelem és a lányok lesznek a legfontosabbak, amíg rá nem jövök, hogy más is fontos. De azért kíváncsi voltam az idősebbekre, hogy mit gondolnak, hiszen valszeg én is azt fogom egyszer.
2019. ápr. 27. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!