Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz ha valami mondja,...

Mit gondolsz ha valami mondja,hogy rossz kedve van és megkérdezed miért aztán azt mondja nagyon hosszú lenne ezt most elmesélni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 13. 17:57
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Hogy nekem nem akarja elmesélni. Nem kérdezem tovább, ha nem annyira jó ismerősöm, hogy elmesélje, akkor nem is érdekel engem sem igazán.
2021. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy rossz kedve van, de nagyon hosszú lenne most elmesélni.
2021. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy valahol a legjobb ha nem is akarja elmesélni meg ezzel traktálni az embert.
2021. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleve nem kérdezek ilyesmit, mert a small talk-os h*eségek nem érdekelnek. Eleve nem velem fogja az ügyes-bajos dolgait megbeszélni szinte senki sem.
2021. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tényleg nagyon hosszú lenne mindent felvázolni (sokszor sok előinfó kell, hogy a másik rálátást kapjon a gondra), legyen bármekkora is a baj, vagy rosszkedv.

Vagy épp nincsen kedve, ereje elmondani, nem szeretne róla beszélni, mert lehet, hogy bizonyos dolgokkal még nem szeretne szembenézni/szembesülni. Ezt úgy értem, hogy tudja belül, hogy a másik fél rávilágít majd valamire, vagy épp hangosan kimondva, vagy leírva tudatosul benne igazán valami.

Szóval több dolog állhat a háttérben.

2021. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!