Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elnéznétek ezt? (Kérdésed túl...

Elnéznétek ezt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.)

Figyelt kérdés

ha egy karakter lennétek egy könyvben és egy istennő szándékosan megölne titeket. De később rájött, hogy tévedett, mert korábban belétek szeretett, ezért feltámasztana, akkor hogy viszonyulnátok hozzá?


Tudnátok nem dühösek lenni egy illetőre, akkor is, ha istennő? Hiába egyszer megölt?

Összejönnétek vele? Vagy valahogy megbosszulnátok?


Írok egy történetet, így merült fel ez a kérdés



2021. júl. 8. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokkal később élesztene fel akkorra már minden szerettem, és családtagom halott lenne, tehát hiába hozott vissza, egy olyan veszteség ért amit nem lehet pótolni. Szóval, nem bocsájtanék meg, és megpróbálnék bosszút állni. (Nyilván kerülve a nyílt konfrontációt, elvégre simán másodszor is megölhet ha akar)
2021. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem jönnék össze vele, hanem kifejezetten gyűlölném. Az, hogy bosszút állnék-e, az a lehetőségeimtől függene (például ha van lehetőségem összeállni egy másik istennel, hogy együtt öljük meg, akkor mindenképp), de az biztos, hogy messziről elkerülném és rá se néznék - ha valóban szerelmes belém, akkor önmagában ez fájdalmasan érintené.
2021. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Hát mit öl meg engem a kretén? Ez nem olyan, hogy JajJ ,BocS mEgÖlteLEk VélEtLen

-Áh SeMmI bAJ

Nem...

Ha egyszer eltesz engem láb alól, annak már nem fogok tudni megbocsátani, istennő ide- vagy oda....

2021. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az új életemet arra áldoznám, hogy megbosszuljam!

Megbocsájtásról természetesen szó se lehet, "összejönni vele" teljesen elborult ötlet.

Összejönnék vele, hogy alkalmam legyen valahogy megölni.

Bármi áron. Akkor is, ha beledöglök. Tökmindegy, úgyis voltam már halott.

Szóval akármit megtennék, hogy valahogy megöljem.

2021. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Összejönnék vele, hogy aztán még fájdalmasabb legyen, amikor a megfelelő pillanatban megölöm. Egy ilyet nem lehet megbocsátani.
2021. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

1. Az nem elég nekem, hogy valaki szerelmes belém, ettől még nem jövök vele össze, még akkor se, ha nagyhatalmú/istennő. Nekem is vannak/lehetnek érzéseim.

2. Eleve nehéz helyzet a hatalmi különbség miatt. Ez sosem lesz kiegyensúlyozott kapcsolat. Én, ha szerelmes is lennék belé, igyekeznék kerülni és elfelejteni. (Ezt még úgy is, ha nem öl meg, pusztán azért, mert ez egy nem működő kapcsolat eleve) Lehet, hogy kavarnék vele, de azt meg jelezném előre, hogy csak ennyi.

3. Senki se akar egy kiegyensúlyozott istennő világában élni. Nem teheti, hogy random megöl majd visszacsinálja. Nem nézném el.

2021. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
*kiegyensúlyozatlan
2021. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha halálomkor szerettem valakiket, akik a feltámadásom után már nincsenek, akkor dühös lennék rá és megvetném akármilyen isten. Ha valójában nem sok minden változott akkor megtudnék neki bocsátani hisz mégis csak egy istennő, ráadásul szeret engem és így hatalomra is törhetek.
2021. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld! Jöhetnek még válaszok.


#3, azért hosszú lenne neki az elfogadás és viharos lenne a kapcsolatuk.


De, igen a bosszú tűnik a leglogikusabbnak.

2021. júl. 8. 19:25
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Nagy író lehetsz, ha ennyit nem tudsz eldönteni, sablont követsz, és nem meglepsz.
2021. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!