Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen esetben mit kéne tenném?...

Ilyen esetben mit kéne tenném?két nő közül sem tudok választani?

Figyelt kérdés

Elég régóta egyedül vagyok kb 3 éve,szóval kurvára kijöttem a "gyakorlatból" soha nem a kinézettemmel volt problémám,hanem a gondolkodásommal ezért voltam eddig is egyedül.


Na már most van két lány és nem tudok egyszerűen dönteni,és elég sok a probléma is.


Az első 15-6 éves (na tudom ezért szarrá fogtok oltani),de ő jobban tetszik,egy ideje próbálkozok nála igazából csak unalomból kezdtem csapni neki a szelet,de ma bekövetett instagrammon is,szüleit is ismerem..stb

Egyszóval nagyon szép ez a lány,sokkal szebb mint a másik,kicsit r..bancosan öltözködik de jól áll neki,kicsit nagyképű de van is mire kb ennyi.


A másik 25 éves na hát sokkal okosabb mint a másik,a személyisége is "kellemes",barátságos,cserfes....nem nagy képű (ő sem csúnya) szőke haja van amúgy,egyszóval maga a természete jobban tetszik,de nem annyira szép mint az első,vele több esélyem is lenne,de kicsit félek tőle,mert okos :D

És nekem soha nem voltak okos barátnőim...


Mégis mit kéne tennem? egyébként 28 éves vagyok.


2021. júl. 14. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a szép rbancos, nagyképű 15-16 évest! Az értelmes, nem nagy képű, barátságos barátnő elérhetőségét meg add meg nekem.
2021. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na szerinted? Egyértelmű második. Ha kapcsolatot szeretnél, akkor legalábbis nem kérdés. És nem csak a nagy korkülönbség miatt. Magadat nem tartod elég jónak szellemi téren, vagy miért félsz tőle, hogy okos? :D
2021. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a 15 évest. A 25 éves gyorsan rá fog jönni hogy egy idióta vagy, úgyis szakítana veled hamar
2021. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem jól fogalmaztam meg...lényegében azért szar ez az egész,mert ő közgazdásznak tanul,én meg csak egy lakatos vagyok,és félek hogy ebből lennének a gondok,szellemi téren biztos nem vagyok annyira ott a toppon mint ő,és ezért félek kicsit.
2021. júl. 14. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már annyira nem tudsz dönteni hogy erről kérdést kellett kiírnod akkor komoly kapcsolatra egyiket se válaszd mivel nem szereted igazán egyiket sem. Ha csak valami lazább dolgot akarsz akkor meg azt amelyik külsőre jobban bejön, ezeknek a kapcsolatoknak általában nem az intellektuális beszélgetés a célja.
2021. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy parkapcsolatban a szakmai tudas nem fog kielezodni.

Ha a havi jovedelem hasonlo,akkor nem lesz tul sok konflikrus.


Olyat meg ne vallalj el,h barkit eltartasz vagy tamogatsz.


A helyesirasod kifogastalan. A nyelvhelyesseged is igenyes. Szerintem meglennetk a kozgazdasszal is.

2021. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyiket se válaszd. Az egyik túl fiatal, a másikkal meg nem veszed fel a versenyt intellektuális téren, ez látszik a stílusodból.
2021. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15-16 éves? Ha ha ha

Nem írom le hány éves vagyok,de volt dolgom utóbbi 1évben két ilyen korúval. Utólag azt mondom,inkább hagyjuk ezt a korosztályt. Igen,vonzó egy fiatal lány főleg szex szempontjából,de még szexre sem kellenének mert nekem nagyon idegesítő és irritáló a viselkedésük.

Kérdező te hány éves vagy?

2021. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!