Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, veletek előfordult...

Lányok, veletek előfordult már olyan, hogy szórakozóhelyen egy számotokra nem túl szimpatikus nyomulós embert nem tudtok elküldeni és az a végén megragadja a csuklótókat és elkezd szorongatni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 21:47
A kérdező szavazást indított:
Igen volt már ilyen
Nem ilyen de hasonló volt már
Szerencsére nem volt
34 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem, de olyan volt, hogy egy pasi odajött és akkor kezdte ő is az egyetemet és áttért arra, hogy a tanárairól tudott csak beszélni és kicsit uncsi volt.
2021. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen, de egy másik, random srác szerencsére leállította. :)


Szívesen járok bulizni, és óvatosságból 1-2 koktélnál többet nem iszok, de néha még így is betalálnak a hülyék. :(

2021. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hu nekem volt ilyen, de nem buliban. Beteg volt a srác agyilag, nem tudom pontosan mi baja volt, de nem volt százas.
2021. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egyszer olyan volt hogy nagyon részeg voltam.


Szülői szigor miatt kb semmi sem volt megengedve, ezért, ha nem otthon aludtam vagy a szülő nem aludt otthon, gyakran nem tudtam a bulikon mértéket tartani.


Szóval a diszkóban odajött egy fiú, felkért táncolni. A következő emlékem, hogy csókolózunk.


A két barátnőm azonnal kivittek engem onnan. Akkor nem értettem miért és megállás nélkül azt magyaráztam, hogy szerelmes vagyok abba a srácba. :D

2021. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3# válaszoló és ott mi történt? Mi lett a vége?
2021. júl. 19. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Olyan nincs, hogy nem tudom elkuldeni. Altalaban neznem is eleg, de egy mondatnal tobbre nincs modja. Mert ugye nem az a kerdes, ert-e mar tamadas, testi sertes, eroszak. Szoval az ilyeneknek annyi.
2021. júl. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Volt ilyen. Eltörtem a csuklóját.
2021. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt hogy csináltad? Valami fogást alkalmaztál vagy valami hasonló?
2021. júl. 25. 18:28
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Én elmeséltem neki hogy az egyik osztálytársamat büdi lilinek hívtuk mert bepisilt 8 évesen.


Utána mondott valami kamu kifogást és magamra hagyott.

2021. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
16 éve tanulok önvédelmet. 3szor szóltam, hogy engedjen el, erre ő a másik kezével röhögve megmarkolta a fenekem. Egy megfelelő fogás bárkit földre visz
2021. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!