Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavarja a fiúkat ha nem...

Miért zavarja a fiúkat ha nem válaszolok arra amit írtak? Többi lent

Figyelt kérdés

Vannak olyan helyzetek amikor nem tudok mit reagálni arra amit írtak nekem. Egy hülye példát mondok.Ha a fiú megkérdezi hogy hogy vagyok erre írom hogy jól és ő is azt mondja hogy jól akkor erre már nem tudok mit írni.

Ha nem válaszolok akkor azt vettem észre hogy ez a fiúkat zavarja és egyből akkor ír valamit nekem. De miért zavarja őket ez?


2021. júl. 14. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy zavarja, engem is zavar. De én azért nem ilyen közhelyes dolgokat írok, hogy hogy vagy? Valami közös témát kell találnotok, mert az ilyen beszélgetés már az elején meghal.
2021. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert megszakad a beszélgetés ők meg beszélgetnének, várják, hogy mesélj el valami sztorit vagy kérdezd meg, hogy mi jót csináltak.


És ezt úgy írom, hogy olyan vagyok mint te, én se reagálok arra, hogy jól vannak, max benyomom ézt a reakció like izé gombot (tudod az üzenetüket hosszan lenyomva) és az már valami reakció.


Én italom cseteléste használni ezeket az applikaciókat, írja le, hogy mit szeretne, valaszolok neki, de ezeket az udvariassági köröket hagyjuk le, ha érdekli őket, hogy hogy vagyok, akkor ne csak akkor kérdezzék, ha kell valami. :)

2021. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el azt a szituációt, hogy ott vagy valakivel, megkérdezed és láthatóan nem válaszol, esetleg ignorál. Na ilyesmi kb.
2021. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Én alapból utálom ezeket a small talk-os fölösleges beszélgetéseket, és kimondtam a kolléganőmnek:

"- Esős időnk van.

- Ja."

Értelme kb. 0.

2021. júl. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!