Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy magamban beszéle...

Normális hogy magamban beszélek, az is normális ha válaszolok magamnak?

Figyelt kérdés
...

#erdő #ember #tekerve
2021. máj. 17. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is ezt csinálom, magammal jövök ki legjobban!
2021. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha megesik magamnál is, hogy felteszek egy kérdést majd válaszolok rá magamnak. Ez a hangodan gondolkozom. Néha következetesebb, mint magamban gondolkozni. Főleg, ha van valami probléma (munkával vagy hobbival kapcsolatban).
2021. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat szoktam magamban beszélni.


Igazából beszélgetési szituációkat játszok le, elképzelem hogy yx itt áll mellettem hangosan mondok valamit, gondolatban elképzelem hogy mit válaszolna, majd válaszolok.. :D :D


Ha sokat vagyok egyedül, ezzel szoktam magam elszórakoztatni. Csak nehogy egyszer meglássa valaki.. :D

2021. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Szomszédomnál is így kezdődött, csak aztán egyszer annyira összeveszett magával, hogy rá kellett törni az ajtót és a pszichiátriára vitték.
2021. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi! Akkor kezdj el komolyabban aggódni, ha időközönként össze is verekszel magaddal az előszoba tükör előtt!
2021. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!