Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan ismerősötök,...

Volt olyan ismerősötök, barátotok vagy rokonotok, aki állandóan kellemetlen helyzetbe hozott titeket a viselkedésével és idővel nem szívesen mutatkoztatok vele az után? Hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyai nagynéni.

Én rábaxtam a telefont 15 évvel ezelőtt. Azóta semmi kapcsolat (előbb kellett volna.)

2021. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, anyám régi pasija. Imádott jelenetet rendezni, általában igaza se volt.


Könyörögtem anyámnak, hogy tegye ki, de nem tette, azt mondta, szüksége van rá. Szóval, amint rehettem, leléptem.


A pasi üvöltözött másokkal (eladókkal, pincérekkel), úgy, hogy meg se érdemelték.


Egyszer a gyógyszertárból vitte ki az anyám, mert ahogy bementek, elkezdett hangosan Gyurcsányozni meg politizálni és mindenki nézte őket.


Néha hangosan kornyikálni kezdett, mert művész volt, aztán meg bnkónak tartott engem, hogy otthagytam őket. Volt, hogy a lépcsőházban telitorokból énekelve jött haza...


Velünk is üvöltözött nyílvánosan is, volt meg utánunk kiabált, pl a reptéren ő állt az egyik sarokban és átordított a másik sarokba nekünk, de sok haragos üvöltözés volt, olyanért, amit meg se érdemeltünk.


Anyámat csalta össze-vissza, jó, hogy anyám valami nemi bajt nem szedett össze. Ja és nyilvánosan úgy kezelte az anyámat mint egy tárgyat. A családi összejöveteleken lehülyézte a rokonaimat, leszarozta anyám főztjét, elmondta, hogy a nők nem kellenek a földre és csak a férfiakat megölni vannak itt. Aztán fogta magát és kaja közben felállt és elment számítógépezni.


Amíg élt, vallásos ember volt nagyon, de én szerintem a pokolban fog égni az örökkévalóságig.

2021. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok úgy elmenni valahova anyummal, hogy az az egész hely ahol vagyunk ne tudja meg a nevemet vagy épp az unokatestvéreim nevét. Sajnos ezt nem sikerült megoldani rendesen szóval már nem járok vele nyilvános helyre.
2021. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!