Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hisznek ennyien a...

Miért hisznek ennyien a reality shifting-ben?

Figyelt kérdés

Egy csomó videót láttam már a témával kapcsolatban, nem egy cikket olvastam meg instagram oldalakat is nézegettem, és elgondolkodtam azon, hogy valai ezt komolyan elhiszi, hogy egy másik valóságba kerül át, ameddig ő "távol van", addig valami klón vagy mi a jó isten van a helyében, aminek lehet parancsolni meg még sok ilyen másban??

Azt mondják olyankor nem álmodnak, hanem tényleg egy másik világban vannak, ott kénytelen voltam röhögni egyet. Mondták még azt is, hogy a tudatos álmodás érzése közel sincs olyan élethű, mint ennek. Ezt én alá tudom támasztani tudatos álmodóként ^^ , hogy a TÁ pont ugyanolyan, mint a valóság, de ők mégis azt mondják, hogy élethűbb, mikor ők is tudatos álmodásban vannak, csak nem tudják :/

Ebben tényleg az a szomorú, hogy több millió ember hisz, népszerűbb a tudatos álmodásnál is.

A reality shifting akkor a tudatos álmodás, csak kicsit gyerekesebb fajtája, nem?

Elnézést, ha kicsit durván mondtam ki a véleményem, és egy olyan ember is olvassa, aki hisz benne, érdekel erről más véleménye is, vagy akinek sikerült, azt leírhatná a storyt.



2021. júl. 16. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mind a kettőt tapasztaltam. A reality shifting tényleg kicsit élethűbb, de az egy baromság, hogy ilyenkor egy másik világba kerülsz át, vagyis remélem ebben nem hisznek annyian, mert ez a része nevetséges. Ez valamiféle meditációs technika vagy a fene tudja, micsoda, de biztos nem világok közti utazás.


A reality shifting főleg abból más, hogy kell hozzá egy amolyan előre megírt, elgondolt script, ami így viszonylagos behatárolja, milyen "világba" kerülsz. Én így valahogy a kedvenc regényem világát éltem át, tudatos álmodásban is próbáltam, de annyira nem sikerül fényesen, mint akkor. Egyébként fogalmam sincs, hogyan jött össze, azóta nem sikerült egyszer sem, de az az egy alkalom egészen király volt. A tudatos álmodás meg általában mindig jön azzal, hogy ráébredek, hogy álmodok.

2021. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked akkor hogyan sikerült a reality shifting?
2021. júl. 16. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben sikerült, asszem, a nyúlüreges technikával (az egyik barátom küldte át, neki hogyan ment, nem tudom, mi a hivatalos neve, bocsi). Remélem hasznosak voltak a válaszaim valamennyire :D
2021. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha tudsz angolul, akkor olvasd el a Gateway Process nevű dokumentumot, neten ingyen elérhető. 1983-ban adta ki a CIA. Ezzel a shiftinggel kapcsolatos, de konkrétan az emberi tudatról szól, lehetséges-e azt átvinni/kiemelni a testből stb. Módszereket is írnak, ha jól emlékszem.
2021. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Megfigyelhető jelenség, hogy minél nehezebb az embereknek fenntartania egy élhető létszínvonalat, és minél nehezebb kiharcolni a saját helyed a világban, annál többen fordulnak a valláshoz, spiritualizmushoz és áltudományokhoz.

Ugye ha ez az életed szar, akkor minden erőddel el akarsz menekülni belőle vagy a mennybe, vagy az asztrál síkra, vagy egy párhuzamos univerzumba, vagy egy másik bolygóra a macskafejű űrlényekkel, akik ugye évezredek óta látogatják a bolygónkat.


Butaság az egész, ráadásul van már fél éves is; mióta a jenkiknél elkezdodott a reality shifting nonszensz (mert ugye hol máshol) azóta már ezerszer el lett magyarázva hogy ez nem működik, sőt, még azok közül is sokan beismerték hogy hazudtak, akik anno csináltak útmutatókat a dimenzióváltáshoz.


Az agyad tényleg baromi erős gépezet, de nem azért, mert lenyomatot tudsz vele csinálni egy nyúlüregen át a shrek univerzumba, hanem azért, mert ha baromira koncentrálsz akkor tudod pl irányítani az álmaidat, ami többé kevésbé olyan, mintha tényleg ott pucolnád shrekkel a hagymát.

2021. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is élethűbb kicsit mint a TÁ, mert itt nam jössz rá, hogy ez csak egy álom. Én imádtam, bár még velem is csak egyszer történt meg
2021. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 év után sikerült, én jóval azelőtt tudtam a létezéséről, mielőtt a tiktok felkapta volna, az Amino jóvoltából. Csak nem hittem benne, de végül a tiktok rávitt, hogy kipróbáljam komolyabban. Nem tudom a tudatos álom kategóriába sorolni, mert eszméletlen valóságosnak tűnt. Tudtam beszélgetni a felbukkanó emberekkel, megérinthettem őket, ahogy a környezetet is. Nem össze-vissza vagy értelmetlen dolgokról beszélgettünk, a mondataik értelmesek voltak és összeszedettek, ahogy elképzeltem ,,ébren". Nem esett szét a világ ahogy álmaimban. Végül azért felébredtem ugyanott ahol bealudtam meditálás közben, 1 óra lehetett az egész.


Ugyanakkor szeretném leszögezni, hogy nem tudom, hogy egy extrém valószerű tudatos álom lehetett, vagy tényleg létezik ez a dolog. Ha valakit érdekel, és mélyebben beleássa magát, mindenképp érdemes kipróbálni viszont, mert elég nagy és maradandó élmény tud lenni.

2022. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!