Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Asztrálutazás vagy tudatosálmo...

Asztrálutazás vagy tudatosálmodás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Életemben eddig 2x sikerült az asztrálutazásom, ugyanis az afantáziám miatt nem sikerült meditálással soha. Így megpróbálkoztam tudatosálmodáson keresztül kilépni a testemből, és eddig csak úgy sikerült. Viszont most jön a lényeg:D eddig nekem úgy sikerült tudatosan álmodnom, hogy álom közben rájöttem, hogy álmodom. Viszont 2 hete elkezdtem technikákat alkalmazni, mert úgy hallottam, hogy úgy sokkal jobb lesz. Első nap sikerült is, de amit éreztem, azt nem tudtam hová tenni. Egyszerűen olyan volt, mintha rögtön asztrálutaztam volna. Felültem, megszámoltam az ujjaim, majd rájöttem, hogy álmodom. Minden olyan homályos volt és szürke. Olyan volt, mintha akadozna a kép. Majd minden sötét lett hirtelen és olyan volt, mintha elkezdtem volna forogni a testemben körbe-körbe. Viszont ez másabb volt mint egy asztrálutazás, mert itt láttam a lábaimat meg a kezeimet. Amikor asztrálutaztam, akkor minden nagyon messzinek tűnt és nem láttam a végtagjaimat. Majd felálltam és erős fényeket láttam, én mozgattam a testem úgy, ahogyan szerettem volna, tehát tudatában voltam annak, hogy álmodom. Viszont egy tudatosálmodásnak az lenne a lényege, hogy tudjuk mit csinálunk. Én tudtam mit csinálok, de nem tudtam irányítani. De az is érdekes volt, hogy láttam kívülről a párom testét és a sajátomat is. Ez most egy asztrálutazás volt vagy csak egy tudatosálmodás?

2021. márc. 25. 14:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Olyan volt, mintha akadozott volna a kép* (nem volt értelmes a modat:D)
2021. márc. 25. 14:32
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Ez fantázia volt
2021. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Tudatos álom
2021. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy lesznek ilyen “valaszok” is. Nek veletlenul ide tettem fel a kerdest, ebbe a temaba. Ha nem vagy jartas benne, kerlek ne valaszolj. Normalis valaszokat szeretnek kerni (hozzaertoktol), hogy tudjam, jo uton haladok-e, mivel meg nincs sok tapasztalatom.
2021. márc. 25. 14:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Èn is erre gondoltam. Néztem ilyen lucid dream szimulációs videókat és egy az egyben megegyeznek azzal, amiket en tapasztaltam:)
2021. márc. 25. 14:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tudatos álom.De azért ne csüggedj.
2021. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem asztrális kivetülés eddig csak alvás paralízisből sikerült, de olyankor nem látszik a testem. A tudatos álmodás valószínűbb.
2021. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Az asztrális utazás és kivetülés nem egy és ugyanaz.
2021. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tudatos álmodás
2021. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem sokat nézel tv-t meg netflix sorozatot 😅
2021. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!