Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy ismerősöm, akivel...

Van egy ismerősöm, akivel jóban vagyunk (nem barátok) és ráírtam chaten, feltettem neki egy kérdést(semmi bunkót), és másfél napja nem válaszol. Ez nem gáz? Csak akkor lenne gáz, ha barátok lennénk?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem egy flegma majom?
2021. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Először is, megnézte és úgy nem válaszol vagy megnézte és így?

Szerintem másfél nap nem a világvége, lehet elvan valahol, lehet elfoglalt..ez nem határozza meg a barátságot. Nekem a barátaim néha több napig meg se nézik amiket írtam és akkor is néha hajlandóak csak válaszolni na ez szerinted mennyivel gázabb?

2021. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Talán el kellene jutni oda, hogy egy kérdés akkor is lehet nemkívánatos, ha nem bunkó
2021. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1. lehetőség: hetente csak egyszer nézi az üzeneteit, mert nem így kommunikál (van élet a chaten kívül is)

2. lehetőség: olyat kérdeztél amire ő nem akar válaszolni, vagy úgy érzi hogy nem vagytok olyan viszonyban, hogy válaszoljon neked az adott témában

3. lehetőség: szimplán csak elfelejtette

4. Lehetőség: kap naponta 150 üzenetet és nem győz vag nem akar mindegyikre válaszolni


Soroljam még?

2021. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!