Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mi az oka annak a...

Vajon mi az oka annak a viselkedésnek, hogy valaki kiír ide fel egy kérdést arról, hogy értelmetlen az élete, viszont a privát üzenetre meg nem válaszol?

Figyelt kérdés

A minap láttam egy ilyen kérdést, a felhasználói nevéből ítélve lány volt. Semmilyen dolgot nem írt a kérdése alá, egy szót sem, hogy miért érzi rosszul magát, csak az élete értelmetlenségére utalt a kérdésében. De azért mi jöjjünk rá, hogy vajon mi a baja. Már önmagában ez elgondolkodtató. Aztán úgy döntöttem, hogy írok neki privátban, hátha visszaír valamit. De nem írt semmit.


Kérdezem én: vajon miért csinálja ezt valaki? Értem, hogy jólesik kiírni magából a bánatát, még ha csak ennyit írt is. De ha már kiírta, miért nem fejti ki legalább privátban egy őszinte érdeklődőnek, hogy vajon mi nyomja a lelkét? Sosem fogom megérteni az ilyen embereket.


2020. jún. 29. 23:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Önsajnáltatás, ennyi. Kiadják magukból a bánatuk és élik tovább az életük.
2020. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Ez csak siránkozás. Semmi értelme.


"Miért fáj a fejem?"


Semmi magyarázat. Na? Lehet vérnyomás, agydaganat, megszállta egy lidérc az adott embert, bármi. Nem is szoktam válaszolni azokra ahol nincs magyarázat, mert tudom, hogy nem igen lesz benne mondanivaló akkor sem, ha földön csúszva könyörgünk érte. 10/1 volt az, aki két mondatban hajlandó volt ilyen kérdésnél leírni, hogy mégis mi a magyarázat az 5 szóhoz amit megfogalmazott nekünk kérdőjellel.

2020. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Az is lehet, hogy már többen írtak neki és megelégedett a korábbi segítségekkel. Velem is volt ilyen. Én írtam ki nemrég azt a kérdést, hogy a barátom depressziós és jól esne privátban segítség,hogy hatékonyabban tudjam támogatni. Az első kettő elég hirtelen jött, nekik leírtam, de én nekem többivel már nem volt kedvem foglalkozni. Azért elég megterhelő annyit gépelni. Tudom, hibáztam, mert annyit írhattam volna, hogy köszönöm, nem kérek több privátot, de elég elfoglalt voltam és nem volt rá időm, amikor meg lett volna elfelejtettem. Szóval aki ráismer és írt privátot azzal a kérdéssel kapcsolatban az ne haragudjon. Legközelebb erre odafigyelek.
2020. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Mert csak a regnevedre kíváncsi és így térképezi fel az oldalon jelenlévőket..
2020. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

3:


Rendes tőled hogy figyelsz. Nagyon rosszul tud esni amikor segítő privátra nem is reagálnak. Utólag azért írj nekik.

2020. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
+Energiavámpírkodás
2020. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#4 De ennek mi értelme van?


#6 Meg ennek is mi értelme? Ennyire unatkozik netalán?

2020. jún. 30. 00:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is szoktam unalomból feltenni kérdéseket, de komoly témában, amiről jókat lehet társalogni, nem ilyen ötszavas köpést, mint amiről beszélsz. nagyrészt szerintem nem megalapozottak.
2020. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7 Betegesen féltékeny.
2020. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De itt, a nyilvanos reszben megkerdezted, de nem reagalt? Mert szerintem eredetileg a kerdeshez kene irni, a kerdezo meg szokott reagalni. Ha persze nem, akkor ertem, hogy kulon irtal.
2020. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!