Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vadállat embereket más sem...

Vadállat embereket más sem tudja elviselni? Tudnál ilyenekkel lakni vagy inkább valahogy elköltöznél?

Figyelt kérdés
Jó lenne nekem itthon ha nem lennének a testvéreim vadállatok. Fürdőbe wc re már alig merek bemenni. Csak a mocskot csinálják bármihez nyúlnak. Egész életemet velük töltöttem kb most lett elegem belőlük. De ilyen drága albérlet és ilyen kevés fizetések mellett hogy lehet elköltözni? Semmi remény nem látok. Már arra is gondoltam go külföld nekem már úgyis mindegy nem élet ez így se úgyse. Ott sincs tejjel mézzel folyó kánaán de legalább adnak annyit hogy ne nyomorogj. Ki mit tenne?

2021. júl. 18. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Külföldre utazással semmit nem veszthetsz, ha tudsz, szerintem vágj bele. Vannak olcsóbb albérletek is, akár másokkal is lakhatsz egy ideig.
2021. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!