Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira szeretnék városban...

Annyira szeretnék városban lakni de nem hogy ingatlant venni nem tudok ott, még az albérlet is drága mi csináljak?

Figyelt kérdés
Annyira utálom már a vidéki életet. Városban olyan jó lehet hogy mi minden ott van egy helyen. Lehet szórakozni is ha épp nincs vírus. Itt nem lehet azt se. Annyira utálom mi csináljak. Ez a hely ahol lakom egy városhoz képest olyan mint ha 30 évet vissza mennénk az időbe. Szánalmas szemétdomb. Viszont nem vagyok okos, nincs magas végzettségem mi csináljak. Fejbe lőném magam legszívesebben. Nekem már a vírus előtt is szar életem volt. Aki városban lakik nem tudja felfogni milyen szerencsés.

2021. márc. 28. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Külföld?

Házasság?

Eltartási szerződés?

30 év hitel?

Ima?

Kb ezek jutnak csak sajnos eszembe...

2021. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Költözz esetleg olyan faluba, amely nem ennyire elavult? Az egyik közeli városban is keresshetsz akár munkát és akkor alapból sok időt fogsz ott tölteni, meg onnan lesznek ismerőseid, akikkel emiatt ott fogtok találkozókat, programokat szervezni
2021. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Budapesten idegenek koltoznek emiatt ossze es szobat berelnek,nem lakast. [link]
2021. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bentlakásos házvezetőnő/gondnok?
2021. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz, milyen messze egy várostól? És hol dolgozol?
2021. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Idegenekkel nem akarok együtt lakni, akkor inkább itt maradok.
2021. márc. 28. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
CSOK hitel, babapottyantó hitel, babapottyantó plusz hitel.
2021. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bármi olyan munka, ahol kínálnak lakhatást is. Nem feltétlen kell másokkal együtt lakni.
2021. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy mind különbözőek vagyunk. Hogy ami az egyiknek jó, a másiknak nem biztos, hogy az. De szerintem itt te csak ráuntál az egészre. Sokszor az ember már úgy érzi, hogy nem tud mit csinálni, és ezért meg valami értelmetlenséget érez. Velem is volt így.

De ha valahogyan városba költöznél, előtte azért vedd figyelembe, hogy ott minden drágább. Lakást ha egyedül akarsz venni/bérelni, akkor jóval többet kell érte fizetned, mint falun. Persze fontos itt az, hogy milyen maga a város, mennyire van jó helyen (kereskedelem, ipar, egyéb szolgáltatások, stb.). A városon belül sem mindegy milyen/melyik környékre költöznél.

Az első lépés, hogy legyen egy jó munkád. Én a hitelt nem feltétlen venném fel csak ilyen okból. A családi helyzetedről nem tudok semmit. Ha mondjuk egy stabil kapcsolatban vagy, akkor a CSOK játszhat. Ha nem, akkor lehet, hogy semmi nem lesz az egészből, aztán meg lehet visszafizetni.

Ahogy te elképzeled, a városi élet kb fenékig tejfel. De messze nem így van. Érdemes volna a rossz dolgokat is számításba venni.

2021. ápr. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!