Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteges, hogy mindenféle...

Beteges, hogy mindenféle terhességgel kapcsolatos dolgot nézek olvasok a neten, pedig kapcsolatom sincs amiben lehetne gyerekem? Nektek van valami fura kattanásotok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és hát benne vagyok a termékenységi korban. XD Nem tudom miért, de 1-2 éve már nagyon szeretek ebben a témában bármit nézni/olvasni és szívesen szerzek infokat. Hát őszintén, ha ezeket esetleg már terhesen nem tudnám, lehet nagyon stresszes időszak lenne és szétaggódnám magam. Persze van, aki a boldog tudatlanságban hagyja hogy alakuljanak a dolgok. Engem viszont megnyugtat, hogy pl: tudom mi az a preeclampsia meg a tünetei. :D


Viszont nincs párom, így jó pár évig garantàltan nem lesz gyerekem, szóval lehet nem kéne ezzel foglalkozzak. Egyébként kislány koromban, úgy kb. 5-10 éves korom között is imádtam a témát és szülésznő szerettem volna lenni. :D (aztán elérkezett a kamaszkor és rájöttem, hogy nekem ehhez egyszerűen nincs lelki erőm, meg semmilyen kórházi hivatáshoz).


Az sem segít, hogy körülöttem sokakat eljegyeznek, férjhez mennek, szülnek ebben a korban. Mintha ez számomra egyfajta pótcselekvés lenne, amiért nem mostanában fog teljesülni a gyerek iránti vágyam, és ezt annyira szánalmasnak érzem. :(



2021. júl. 20. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen van Pár hete folyomatosan nézem minden nap mikor frissitenek egy játékot
2021. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hehe, ez ismerős, csak én sorozattal voltam így. XD
2021. júl. 20. 00:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bezzeganya blogot olvasgatok, pedig hozzád hasonlóan nincs rá okom. :D De néha tök érdekes sztorik vannak, és az egyik anyuka blogját heti szinten követem, annyira jól ír.
2021. júl. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is szoktam bezzeganyát olvasni. :D Meg anno Szabó Kitti Úristen terhes vagyok! sorozatát bírtam a Youtubeon. XD
2021. júl. 20. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal semmi baj ha érdeklődsz valami iránt, én az egészségügyért vagyok bekattanva pedig nem bírtam a sulit mert rosszul vagyok a vértől mégis rá vagyok kattanva
2021. júl. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem van kapcsolatom, de kb 10 év múlva szeretnék gyereket :D attól függetlenül nagyon érdekes dolgokat lehet olvasni, és mindig jó dolog ha az ember minél több témában tájékozott :D
2021. júl. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!