Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elmentem vásárolni, majd...

Hzoty93 kérdése:

Elmentem vásárolni, majd mikor végeztem, nem indult az autó. Mi lehet a baj? Az akksin zöld a jel, és amúgy új is. Ha ráadom a gyújtást minden világít, hallani a kattanásokat, viszont ahogy indítanám lekapcsol a rádio. Utolagos riaszto, vagy immo?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
igen
2021. jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Kb bármi, aminek köze van az eleltronikához. Nem tudom mit képzeltél, hogy majd valaki megmondja ennyiből, ez nem a helyi jósda.
2021. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Immo, elektronika, motorvezérlő, önindító, kulcs chip, akkumulátor (tesztelni kell, hiába új).

Hibakód olvasóra kéne kötni.


Esetleg megpróbálod.hogy akkusaru le 10 percre majd vissza.


De persze a varázsgömböm mutatja milyen autóról van szó.... Meg hogy kulcsos vagy keyless. Stb.

2021. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Hát ez sajnos hengerfej lesz
2021. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Új akku is lemerülhet. A zöld szarság rajta meg kb. annyit ér, mint halottnak a csók.
2021. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt a sok bírkát... Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor ne írjál .. gyökérségből van elég így is a mindennapokra. De biztos egytől egyig nagylegények vagytok, hogy itt kommentben erősködhettek. Megoldódott a problem, kívánom ti is ilyen sok segítséget kapjatok az életben😄
2021. jan. 9. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
tombolj, tépd a hajad, őrjöngj 🤣🤣🤣
2021. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!