Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ez csak az én kattanásom,...

Ez csak az én kattanásom, hogy a rugdalózó az pizsama, vagy más is van így vele?

Figyelt kérdés

Én csak éjszakára adom rá a fiamra, egyébként máskor el sem tudom képzelni.

Játékhoz egy nagyon nem praktikus ruhadarabnak tartom. Ráadásul amelyik jó a fiam talpára, az egy mérettel mindig nagyobb. Teljesen elcseszett ruha szerintem, arra jó, hogy éjjel biztos nem tudja lerúgni a talpáról, mint egy zoknit illetve alvásnál nem szorítja biztos a derekát. Bár nappal se látom, hogy zavarná a nadrág.

Szoktam látni más fotóin, hogy nappal is ebben van a gyerek, de nem értem. Azokra a gyerekekre jó és csak az én babám arányai ennyire elcseszettek, hogy se a talpára se a lábára hosszban nem jó, ami karban meg derekban igen? Vagy ezt eleve ilyen kényelmes pizsinek szánták csak van akinek nappalra is bejött? Én a talpas nadrágoktól is kivagyok. Ami jó a talpára meg a lábára hosszban az olyan bő, hogy simán jár benne a lába és csak lóg rajta a gatya meg véletlenül sincs a helyen.



2020. jún. 4. 16:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Első 1-2 hónapban adtam nappalra is, onnantól, hogy forogtak, pizsi.
2020. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

ugyan igy a rugi csak ejjelre! Nem tusom megmagyarazni, miert de igy volt egyertelmu.

Kb 2eves koraig. Nyilvan evszaktol fuggoen a vastagsagot ill h ujjatlan vagy hosszu ujju.

Nappalra body nadraggal zoknival.

Nincs evvel baj :)

2020. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 1-2 honapos korig, mikor még nappal is szinte csak alszanak, egész napra is jo, mikor már többet mozog, és nem csak fekszik egy helyben, akkor inkább éjszakára alkalmas.
2020. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Én is csak éjjelre adok rugit, szerintem is pizsama :D
2020. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Az első 1-2 hónapban nappalra is ráadtam. Azóta csak pizsama
2020. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Onnantól kapott nadrágot, hogy kúszott.
2020. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

Van 1-1 olyan darabom, ami nagyon nem pizsama, de rugdalózó..


Viszont nekem is pizsi, ritka az olyan....

2020. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
3 hónapos korában kezdett forogni a lányom,én addig napközben is ráadtam, utána már nem.
2020. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon praktikus nappalra is, sokkal kényelmesebb, mint a nadrág. Nem tudom más baba, hogy van ezzel, de 6 hónapos korig azért olyan nagyon nem mozgolódott sehova, utána már pizsik lettek a rugikbol. Ha neked a nadrág tetszik, akkor add azt rá.
2020. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Nagyobb babának pizsama, kisebbnek simán jó nappalra. Olyan szépek vannak, nagyon nem pizsamàsak.
2020. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!