Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek a németeket illetve...

Szeretitek a németeket illetve a német nyelvet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintem a németek eléggé bunkók és beképzeltek, magukon kívül senkit nem szeretnek...a himnuszuk is így kezdődik..:/

Németül sajnos muszáj tanulnom, nem mondom hogy naaagyon nehéz, de nem olyan könnyű, és eszméletlen csúnya..fhuuj de utálom.

Őket se szeretem. Más is van így ezzel esetleg? Előre is köszi a választ. És bocsi ha túl gyűlölködősre sikeredett.



2021. júl. 20. 20:35
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2021. okt. 1. 21:42
 42/49 anonim ***** válasza:
8%

A magyarban a sok "e" betű miatt azt olvastam, hogy mi úgy beszélünk, mint a kecskék.


Sok időt pazaroltam a tanulására, nem lenne szabad ezt a nyelvet tanulni elsőként, kizárólag az angolt.

2021. okt. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
47%

Gyűlölöm a nyelvet, sajnos első nyelvként tanultam ennek már 10 éve, azért nem váltok mert az angolt még jobban utálom, valahogy nekem ez angol kultúra nem jön be! Spanyol jön be amúgy.


A németeket nem utálom mint emberek, mert beszélgettem már német emberrel sőt finnel is. Németbe még nem voltam kinn, de nem is vonz a dolog hogy kimenjek.

2021. okt. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Elso szerelmem is nemet volt, es a tobbedik is.
2021. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
9%
A németek nekem kicsit semlegesek, nemtom, annyira nem szeretem őket... A német nyelv borzasztóan undorító, pedig nagyon sok nyelv tetszik.
2021. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
#45 köszi
2021. nov. 16. 14:34
 47/49 anonim ***** válasza:

Én imádom a német nyelvet, azt tanultam a legtöbb ideig, faktos is voltam belőle.

Voltam Németországban is cserediákként, és elég pozitív tapasztalataim voltak. Persze nem lehet ennyire általánosítani, hogy egy egész ország népességére azt mondjuk, kedvesek vagy bunkók - mint minden országban, itt is vannak jófej és bunkó emberek is, de nekem a pozitív dolgok jutnak először eszembe a németekről.

2022. ápr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
#45-ös vagyok, bocs hogy megint idepofátlankodok, csak felugrott újból a kérdés a listámban. A lényeg, a válaszom óta úgy hozta az élet, hogy németet tanulok, mert ki fogok költözni. Már van munka és lakhatási lehetőségem is, és közben eléggé megtetszett a nyelv, de talán ebben benne van, hogy a szabadságot és az új élet lehetőségét látom benne. Itthagyom ezt a szarfészket, és a német nyelv fog kiszabadítani ebből, úgyhogy most nekem ez egy csodálatos nyelv. Bocs, ha valakit megbántottam. Szóval visszavonom amit a 45-ös kommentemben írtam :/
2022. ápr. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
#48 semmi baj
2022. ápr. 3. 10:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!