Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alábbi sztereotip jelzők,...

Az alábbi sztereotip jelzők, megállapítások közül melyikek igazak, vagy melyik a leginkább igaz a magyarokra?

Figyelt kérdés
Nem lehet általánosítani, de néhány tulajdonsággal szeretnek bennünket azonosítani. Melyeknek van valóságalapjuk?
2021. júl. 21. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Búskomor
Életrevaló, a jég hátán is megél
Széthúzó
Szociálisan érzékeny
Irigy, rosszindulatú
Hagyománytisztelő
Mindig kell valaki után mennünk, önállóan nem tudunk gondolkodni
Kreatív, sok találmányt adtunk a világnak
27 szavazat
 1/6 Kora ***** válasza:
100%

Leírnám amit èn tapasztaltam amikor M.o. -on tartózkodtam.

Külföldi vagyok egyèbkènt.

Azt vettem èszre ha nektek valamiben nincs èrdeketek akkor azt leszarjátok ès ez a barátkozásra is jellemző. Jó fejek vagytok amíg hasznotok van belőle.

Emiatt nincs is nagyon összetartás csak addig amíg megy a szekèr.


Ez az èn saját szubjektív tapasztalatom,másè lehet èppen az ellenkezője,tehát nem sèrtèsnek szántam!

2021. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Józan volt, aki a "szociálisan érzékeny" sztereotípiát kitalálta? XD Itt képesek azért is kiutálni valakit, mert pöttyös zokni van rajta, nem pedig csíkos.
2021. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Köcsög csíkoszoknisok! Utálom őket.
2021. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Széthúzó, irigy, rosszindulatú, kárörvendő egyaránt érvényesek. Nulla szolidaritás, dögöljön meg a szomszéd tehene is, és egyébként gyűlölünk mindenkit.
2021. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%

Apám szerint a magyarok pesszimisták és ok nélkül sietnek mindenhova. Sokat stresszelnek a semmin és olykor túl hangosak :D


Szerintem is alapvetően pesszimisták amúgy.

2021. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Hihetetlenül depresszív, hipokrata és kárörvendő. Még a saját verüktől is sajnálják a sikert. A szomszéd fűje mindig zöldebb, és ha nem, teszek róla, hogy zöldebb legyen, hogy aztán sírhassak rajta, hogy milyen szar nekem. Ha valaki pedig kikaparja magát a Magyarországon lévő szarból, az már "hűde szerencsés, "ilyen szerencsével nekemismenne' te köcsög..nézdmá' kiment angliába mosogatni és most milliomos, mekkora csicska" .. Ja és ha már itt tartunk, lopós nép is, és még büszke is rá.
2021. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!