Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy mintha tegnap...

Miért érzem úgy mintha tegnap lettem volna gimnáziumos?

Figyelt kérdés
4 év telt el azóta ami nem kis idő de még mindig úgy érzem mintha tegnap lett volna 26an voltunk az osztályba meg tudnám mondani ki hol ült stb mintha csak tegnap lett volna
2021. júl. 22. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
majd 20 év múlva változik ez
2021. júl. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is sokszor van ,sőt emlékszem 4éves koromra is hogy a kisfaházban feleségel vett a Pisti és megcsókolt.
2021. júl. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mert nagy hatással volt rád.
2021. júl. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gimnazista.
2021. júl. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pontosítsunk: szerettél volna lenni
2021. júl. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Gimnáziumos"... Na mindegy.

32 éves anyaként álmomban heti többször még mindig középiskolás vagyok. Előre félek, hogy ha ez így marad, milyen érzés lesz az álombéli fiatalságból felébredni egyszer öregen, ráncos kezekkel. Most még elmegy, nem olyan nagy a változás... :D


Arra ébren is rácsodálkozom, hogy a gimnázium már lassan 15 éve volt. Legfeljebb 2-3 évnek tűnik.

2021. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!