Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők jobbnak tartanának az...

A nők jobbnak tartanának az iszlám világszintű terjeszkedésétől, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Miből gondolod ezt? Szerintem mindenki szarik az iszlám világra. Csak akkor van elővéve a téma, amikor éppen tanárokat fejeznek le vagy robbantgatnak.
2021. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Abból, hogy úgy tűnik, az iszlámban a nők el Vannak nyomva. Legalábbis, én így gondolom.


A pasiknak meg több feleségük is lehet... Mondjuk alapvetően az összes ábrahámita vallások hímsoviniszta, de az iszlám különösen annak tűnik.

2021. júl. 22. 20:54
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát a mostanság Európában végrehajtott támadások meg incidensek áldozatai között szerintem majdnem egyenlő arányban voltak férfiak és nők is, de alapvetően én szerintem kevésbé félnék tőlük, ha férfi lennék, szóval igen.
2021. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem fogod meg jól ezt a témát. Európai nő nem tart az iszlámtól, mert el sem tudja képzelni, hogy neki valaha is az iszlám hit szerint kelljen élnie.
2021. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Hát mivel az iszlámban a nők el vannak nyomva ezért természetes hogy igen..
2021. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%

#4 huh ehhez a hozzászóláshoz mindhárom agysejtedet egymásra kellett állítanod :D Fuss neki mégegyszer szerintem...


Nem kell az iszlám hit szerint élnünk ahhoz, hogy féljünk az iszlámtól.

2021. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

6, Juj, de beszóltál. :D Várj, mindjárt magamra veszem, csak egy pillanat.


Én nem látom, hogy félnének a nők ettől. Azt látom, hogy attól félnek, hogy nem marad kozmetikusra a hó végén, hogy nem fognak tetszeni x-y jó csávónak, hogy nem fogják elvenni őket, stb. Soha egyetlen nőt sem hallottam arról beszélni, hogy ő fél a radikális iszlámtól. :D

Miért?

Mert nem ez a realitás számukra. Az iszlám nekik/nektek valami egzotikus távoli kultúra. Érdekességnek megemlíteni jó, különben érdektelen.

2021. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

A nőkben több empátia van mások felé; nagyobb gyakorisággal szavaznak baloldali értékekre, mint a férfiak, így nem.

Pedig nem ártana.

2021. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
#7 jó, hát nyilván te a saját értelmi szintednek megfelelő emberekkel vagy körülvéve, így nem csoda, hogy ezt tapasztalod magad körül.
2021. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
9, Mindig ilyen magasröptű érveid vannak vagy csak engem tüntetsz ki velük?
2021. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!