Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti többre tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti többre tartjátok a muszlim nőket, amiért visszafogottan öltözködnek?

Figyelt kérdés
Tudom, nincs választásuk, de nektek imponál, ha egy nő visszafogottan öltözködik, nem miniszoknya/seggkivillantós rövidgatya/kivágott felső?

2021. jún. 10. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Utálok minden vallást.
2021. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem, ajajj.
2021. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem, szörnyű. Visszafogott öltözködés és vallási dogma általi kényszert ne keverjed!
2021. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%

1. Ráááááásszííííístáááááá...


[link]

2021. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Jajj ezek a provokatív kérdések... Mindenki azt hord amit akar, nem az fogja meghatározni (nyilván ésszerű keretek között)
2021. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Na, akkor örülök, hogy így gondoljátok :D
2021. jún. 10. 13:21
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem teljesen értem hogyan vontál párhuzamot a muszlim nők és seggvillantós nőkről. Ami a vallásnál történik nem vonzó, nem látod az alakják, arcát, kényszerből viselnek olyan ruhát, mi az amit többre lehet tartani benne? Ugyanúgy nem fogok valakit emberileg kevesebbnek tartani, mert jobban megmutatja magát, miért is tenném? Viselkedés, személyiség alapján döntök, külső másodlagos.
2021. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Szívesen beszélgetnék egy igazi muszlim nővel. Kíváncsi lennék a véleményére, az álláspontjára bizonyos dolgokról.
2021. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer randiztam egy fickóval, aki közölte velem az első randin, hogy ha együtt leszünk, nem hordhatok ékszert, nem festhetem magam és azokat a ruhákat kell hordanom, amiket ő megenged; illetve nem lehetnek saját barátaim. Szó szerint futva menekültem, rohant utánam a metróig. Szerencsétlen idióta barom.
2021. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
86%
Ha valakit valamiért tisztelek, azt azért teszem, ahogyan él, és ahogy az emberekhez hozzááll. A vallás, meg az öltözködés ebből a szempontból nálam irreleváns.
2021. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!