Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre több magyar nő szájából lehet hallani, hogy ilyen, meg olyan jók az iszlám férfiak, sőt, egyre több az ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Arabok, törökök, stb. Sosem állnék össze más kultúrájú nővel.
2016. aug. 20. 04:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%
Én még egyetlen nő szájából sem hallottam...
2016. aug. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
24%

Diana hercegnő is ilyen férfiakat választott.

Ismersz személyesen is egy ilyen embert?(arabok, törökök, stb...)

Én igen, ismertem jópárat, és meglepődnél, ha bekerülnél egy ilyen körbe, biztosan mondhatom, elég rosszul éreznéd magad, mert lényegesen magasabb értelmi szinten éltek, élnek.

Csak valamiért az agymosott, korlátolt magyar lakosság a migráncsosokon csak ütődött, erőszakos, naplopó embereket akar látni.

És az ilyen szennylapok, mint a blikk, próbálja ezt az ellenszenvet a napi szinten megtartani a cikkeivel.

2016. aug. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
63%
fúj én se hallottam még! remélem nem is fogok ilyenről hallani!
2016. aug. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
64%
Életemben kétszer volt dolgom arab emberekkel, egy borsodi városban, telefonos boltban, mindkét helyen két egyszerű kérdéssel, kéréssel álltam elő, normális , kielégítő választ kaptam... jó hogy nem rántották elő a macsétát. Ilyen szuper emberek ezek. Tisztelet a kivételnek!
2016. aug. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%

Mióta van a közelben egy menekülttábor, a nőktől olyan véleményeket hallok, amit ha leírok, nem engedi át a káromkodásszűrő.

Pedig bőven van lehetőség ismerkedniük az iszlám kultúrával.

Magas szinten xarják össze a várost, a vasútállomást, ordítoznak, verekednek, stb.

De azt nem látom, hogy népszerűek lennének a nők között. Sőt...

2016. aug. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
38%
Mert a nők a primitív, erőszakos, agresszív, bunkó férfiakhoz vonzódnak, márpedig a muzulmánok általában ilyenek.
2016. aug. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
13%

6-os igen arra bukunk! Tudod miért??? Mert azok is átbhasznak mint a többi, csak tőlük legalább nem fog meglepetésként érni!!! A rendes pasi veszélyes mert ki nem néznéd hogy krvzik vagy csak úgy lekopik.

Egyébként én is ódzkodom a magyaroktól eddig mind csak bántott a külföldi pedig az embert látja bennem nem a lukat amit el lehet dobni :)

2016. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
85%

Ilyet nem tudom hol hallasz:D

A libsik eddig is mondták ezután is fogják...


Magasabb értelmi szint? Micsoda?:D Ha olyan magas értelmi szinten állnának akkor nem vándorolnának az euba hanem otthon a tudomány élvonalában lennének minden téren...


Amúgy csak meg kell nézni miből élnek--> kajások, luxus holmik vagy bűnözés érdekes hogy senki nem az orvosokra gondol egyből.

Az iszlám nem épp az értelmi szint növelésére való... amúgy meg hülye dogmákkal nem lehetne behülyíteni az iszlamistákat... Szerintem ez mindent elmond.


Ja igen... amúgy meg érdekes hogy az a nő aki magának ilyen pasit keres 80%-ban a pénzért teszi.

Európai férfi meg iszlám nőt kb sose vesz el... ez is mutatja hogy mennyire nagy az érdeklődés az ilyen hívők iránt.

2016. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
75%

7: vannak gondok...


2: nem ő, de most hülyeséget írtál. Találkoztál már személyesen migránssal? Mert én igen és több ismerősöm is. Mindegyikünknek az a véleménye, hogy vissza kell őket küldeni a piscába. Csak a módja különböző, hogy ki mit gondol... Valaki sortűzzel oldaná meg.


Csak, hogy a kérdésre is válaszoljak: én ilyent nem hallottam a környezetemben. Több nőnek is volt dolga velük de ők is utálják őket.

2016. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
72%
Abszolút nem vonzó.....Az illatuk ( szaguk) is más mint az európai férfiaknak.
2016. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!