Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértesz vele?

Egyetértesz vele?

Figyelt kérdés
Még nem olyan régen mondta nekem valaki, hogy a nőkben sokkal több rosszindulat van mint a pasikban, de akkor még nem nagyon hittem igaznak ezt, gondoltam csak kollektíven utálja a nőket valamilyen személyes sérelem miatt... Viszont azóta gondolkoztam és rájöttem, hogy lehet benne valami, mert velem és a körülöttem élő emberekkel is nagyrészt nők bunkóztak eddig, férfiak csak elvétve. Persze lehet, hogy pont nőket fogtam ki én és a környezetem is, de ennek ellenére látok benne valóságot. Ti mit gondoltok?

2021. júl. 23. 03:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezt így általánosságban nem lehet kimondani. Nő vagyok úgyhogy nem tudom mennyire tőlem várod a választ viszont az én ismerősi és baráti körömben nem tapasztaltam hogy bunkóbbak lennének mint a férfiak. De amúgy szerintem legtöbbször az élet más területein bunkóbbak a féfiak és a nők is. A nők általában szeretik szidni az exük új barátnőjét, még sokszor akkor is ha amúgy békés szakítás volt megcsalás és minden ilyesmi nélkül a férfiaktól annyira nem láttam ilyet hogy az exük új párját szidnák. Ha olyan miatt mentek szét akkor olyat hallottam hogy magát az exüket, de a új párját akit nem is ismernek általában nem szokták míg a nőknél sokszor ez a beszélgetések, pletykák témája hogy képzeld hogy kivel jött össze, hogy jöhetett utánam össze egy ilyennel, milyen ronda a csaj stb. Munkahelyemen viszont meg a férfiak szoktak bunkóbbak lenni. Régi főnököm is ha valami komolyabb dolgot bízott rám akkor hiába végeztem el amúgy jól és hiába hibáztak általában többet a férfi kollégáim ha ők hibáztak akkor nem cseszte le őket, mert majd legközelebb jobban figyelnek úgyis, és akkor majd jó lesz. Nekem a legkisebb hibába is belekötött és rögtön jött hogy hát nőként még ezt sem vagyok képes megcsinálni és ehhez hasonlók (megértem ha hiba miatt szól, nyilván főnökként ez a dolga de a férfiak valahogy soha nem voltak lebaszva annyira mint a nők) Meg a férfi kollégák is folyamatosan azon csámcsogtak hogy éppen kin milyen ruha van, mennyire k*rvásak a mai nők hogy ilyeneket fel mernek venni stb. Hozzátenném hogy én véleményem szerint egyáltalán nem öltözködöm kihívóan főleg nem munkahelyre. Ha szoknya volt rajtam az sose volt nagyon rövid, miniszoknya ha kivágott felső annak is csak nagyon minimális dekoltázsa volt. De ez szerintem teljes mértékben a környezettől, és valamennyire országtól is függ (gondolok itt most arra hogy ahol el vannak nyomva a nők ott biztos nem bunkóznak) biztos van ahol a nők bunkóbbak mint a férfiak és fordítva is de mindenkire igaz következtetéseket kár levonni abból a 2-300 emberből akit ismersz a 7 milliárdból.
2021. júl. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem teljesen, de részben igen amúgy. Főleg egymással azok. A nők empatikusabbak és emocionális alapon gondolkodnak elsősorban. Viszont ha összezárnál 10 nőt egy szobába, amit aztán bezársz, napokon belül kinyírnák egymást még akkor is, ha legjobb barik voltak. Míg ha 10 full idegen férfit zársz be egy szobába, azok csapatmunkával kirágják magukat, a végletekig küzdenének EGYÜTT, hogy kijussanak és ha nem is sikerül, nem egymást ölnék meg.


A férfiak sokkal jobban kijönnek egymással és jobban odafigyelnek egymásra. Ennek érthető oka van: régen ezen múlott a faj fennmaradása. Le kellett teríteni az embernél 10x nagyobb állatot, hogy legyen mit enni. Hogy lehetett ezt? Csapatmunkával. És ez mind a mai napig látszik is kristálytisztán. Csak egy példa: Egy 15 évesekből álló fiú csapat agyonverte a világbajnok női röplabda csapatot úgy, hogy azt szégyen volt nézni.


Szóval így van különbség férfi és nő között elsősorban. Egymással valóban rosszindulatúbbak a nők, ez abból is látszik, hogy majdnem minden nő, minden munka után arról beszél otthon, hogy mekkora riherongy a Veronika, és ezzel képes 1 órán keresztül fárasztani urát, de közben ott munkahelyen pereg a mosolygás meg jópofizás. Nekem ha van egy nem szimpatikus munkatársam, akkor csak egy szó nélkül kerülöm és nem beszélek vele, főleg nem jópofizok neki, illetve otthon se beszélem ki senkinek. Ha együtt kell vele dolgozzak, akkor pedig az ellenszenv ellenére is tudunk együtt dolgozni és jó munkát végezni.


Hát így van ez, így kell ezt elképzelni.

2021. júl. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Nő vagyok és igen igaza a nők sokkal gonoszabbak mint a férfiak de csak egy másik nővel , főleg azzal akire féltékenyek hogy fiatalabb ,szebb vagy akármi. Egy nő próbál alávágni egy másik nőnek ,hogy annak az önbecsülését megprobálja alá ásni ,éa ha ő esik pofira akkor még ő háborog.
2021. júl. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Amikor nők mondogatják hogy "a nők kígyók", az azért megfontolandó! Sokszor hallottam már ezt! Rejtett vagy nyílt rivalizálás folyik! Egymás között is, a pasikkal is (nemek harca). A nőket úgy kondicionálják, hogy a legszebb, legtökéletesebb viszi el a főnyereményt! A pasikat is szeretik manipulálni, kihasználni, persze nem mindegyik! A férfi ilyen szempontból egyenesebb! Ott nem hátulról jön a döfés. Ott az IGEN, azt jelenti IGEN!
2021. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2-el nagyon egyetértek!!!
2021. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Allatokban, gyerekeknel is megfigyelheto, a fiuk egyenesen, egyszeruen ereznek, max agresszivak. A lanyok rafinaltak, toluk nem fizikai, de akar sokkal aljasabb hadviseles kitelik.
2021. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Sokkal több bunkó nő van,mint amennyire gondolna az ember,még a fizikai erőszakot is alkalmazza némelyik.És inkább szeretik a férfiakon kiélni,mert ha férfit bánt nő,az sokkal elfogadottabb társadalmilag.
2021. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy a nők legszívesebben akár egy kanál vízben is megfojtanák egymást.
2021. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
8. Csak nem mondják ki! :)
2021. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
És itt csak nők pontoznak,mert nem tetszik nekik az igazság.
2021. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!