Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértesz az LMBTQ-tüntetőkkel?

Egyetértesz az LMBTQ-tüntetőkkel?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek, fejtsétek ki, hogy mit gondoltok erről az egészről, kíváncsi vagyok

2021. jún. 18. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, egyetértek
Nem, nem értek egyet
60 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De most akkor mi is ez a törvény? Nem nézek híreket csak szalagcímeket látok mindenhol hogy pedofíliával egyenlő a homoszexualitás de leírva hogy mi a törvény sehol nem látom. Valaki segítene?
2021. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy mennyire releváns a szavazatom, mert én magam is meleg vagyok.

Számomra nagyon fájdalmas volt a törvény híre. Nem tartom magam rossz embernek, sem olyannak, akit jobb, ha a társadalom mellőz. Szerintem egy teljesen normális srác vagyok, aki vágyik az egyenlő bánásmódra, az igaz szerelemre és egy családra. Sajnos egyre inkább biztossá válik, hogy ezek közül egyiket se kaphatom majd meg itthon, Magyarországon.

Nem értem, hogy miért kell ebből politikai kérdést faragni. Más vagyok, mint a többség, de mindneki más valamiben, ez így van rendjén. Nem tudom és nem is akarom megérteni, hogy egyesek miért nem képesek a maguk dolgával törődni és hagyni minket élni.

Ami jobban fájt az első felismerésnél az a törvény olvasása utáni sokk volt. Az, hogy ilyen aljas módon összemossák a pedofíliát a homoszexualitással az már provokáció és gyalázat. Ez mégjobban tükröződik a törvény fogalmazásában, nincs benne semmi konkrét állítás, csupán ködösítés az egész, hogy ezt a Fidesz és a rendőrök úgy értelmezhessék, ahogy akarják. Az ilyen törvényeknek semmi keresnivalójuk sem Európában, sem Magyarországon (ezek után Magyarország inkább hajaz Nyugat-Ázsiára, mintsem Európára). Már látom a következő lépést: „A Fidesz megszavazta: Mostantól az orosz a hivatalos nyelv Magyarországon!”.

2021. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szavaztam. 1-es, eddig én is csak a szalagcímeket olvastam, mert nem akartam felbosszantani magam, de például itt egy cikk, ahol elég beleolvasni az első és negyedik bekezdésbe, hogy lásd, mit hozhat magával a törvény.

[link]

2021. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Wow. Elég lenne pedig csak megmutatni nekik itt a szexualitás kategóriát ahol minden heteró 30+os férfi azt hangoztatja hogy "megdugna egy 14 éves lányt mert ugye 14től már nem bűntetendő". Érdekes hogy tönkretesznek emberi életeket ahelyett hogy a valódi pedofilokat büntetnék meg..
2021. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Azzal ertek egyet, hogy el kell takaritani a ferfigyulolo, pedofob kormanyt.
2021. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
#2 ne akarj csaladot, hacsak nem akarsz nagyon kibaszni a kolkoddel hogy elete vegeig cikizni fogjak a ket homar apja miatt (vagy lezbi anyja). En rohadtul utalnalak erte hogy igy elbaxtad az eletem.
2021. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
7-es, tudom, 2-es vagyok. Itt Magyarországon nem is tervezek. Akkor fogadnék örökbe, ha esetleg kiköltöznék nyugatabbra. Ezért is írtam, hogy a családot nem kaphatom meg itthon, Magyarországon.
2021. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!