Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, amit megtanultál az...

Mi az, amit megtanultál az élettõl X évesen?

Figyelt kérdés

1. Csak mert idõsebb vagy felettes vagy magasabb a végzettsége, még nem bölcsebb, jóindulatúbb, vagy igazságosabb

2. Az emberek nagy része irigy és megkeseredett. Ne add ki magad, a céljaid, a sikereid, mert belés fognak kötni

3. Minden relatív a világon (szexuális étvágy, fizetés, végzettség, szépség). Érdemes megismerni az adott közeget

4. Barátkozz hasonszõrū, építõ embereket, de ne èlj burokban


26/N


2021. júl. 24. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem te írtad néhány napja válaszként valakinek, hogy időnként lánynak adod ki magad, mert úgy gondolod, hogy úgy támogatóbb válaszokat fogsz kapni :)
2021. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mivan? Linket a kérdéshez!
2021. júl. 24. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
2021. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jézus! De hogy!
2021. júl. 24. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bocs.

Akkor vegyük úgy, hogy most megtanultam: ne vonjak le elhamarkodott következtetéseket :)

2021. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha ne bízz meg senkiben csak akkor ha tudod, hogy ő is ugyanannyit szenvedett már az életben mint te, mert akkor biztos kisebb az esélye hogy átver...
2021. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. A legtöbb dolog megtévesztés. Egy percig nem szabad azt elhinni valakinek, hogy ugyanolyan, mint te. A legtöbb ilyen csak játsza az agyát, a bizalmadba akar férkőzni, megjátsza magát. Nem szabad elhinni azt, hogy a gyógyszeripar meg akarja gyógyítani az embereket, mert hát a fegyveriparnak sem érdeke a békés idő.

2. Ne bízz meg SENKIBEN! Volt akivel évekig legjobb barátok voltunk, mindent együtt csináltunk, mindenhova együtt mentünk, és hirtelen átvàgott, és hátat fordított nekem.

3. Mindig tanulni kell, azzal soha nem szabad megállni. Ha pénzt akarunk, ha stabil életet akarunk akkor tanulni kell. Gyerekként, diákként én sem hittem el, már nem elhiszem, hanem tudom.

4. Csak olyat érdemes csinálni amiben örömünk van, ez főleg munkára vonatkozik. Nem érdemes a mentális egészségünket feláldozni semmi miatt! Sőt ha már egy munkára rámegy az egészségünk, kockázatot jelent azt rögtön ott kell hagyni.

5. Ha rossz egy kapcsolat, akkor azt be kell fejezni, le kell zárni. Ez főleg párkapcsolatra igaz. Ha eljut oda a kapcsolat, hogy már hozzáérni nincs gusztusod akkor ints neki búcsút. Én ezt megéltem.

6. Nem ér annyit egy szex, hogy egy férfi nő közötti barátság ràmenjen. Sajnos ez szex után mindig tönkremegy! Nekem egy hét éves barátság ment rá, mert idióta voltam. Ráadásul bele is szereztem. Én voltam aki koppant, azóta is szenvedek.

2021. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Soha nincs késő újrakezdeni vagy belekezdeni valami másba.

2. Amit 5 perc alatt el tudsz intézni, csináld meg azonnal. Ne halogasd.

3. Szar kapcsolatból azonnal lépj ki!

4. Az időt ami alatt a sebeidet nyalogatnád használd fel vmi hasznosra.

5. Lépj ki abból a kibąszott komfortzónából!

6. Ne dönts azonnal ha mérges, szomorú vagy túl szerelmes vagy.

7. Ne menj vissza oda, ahonnét egyszer már eljöttél pl. ex, munkahely stb.

8. Csak a saját véleményed számít. Senki másé nem.

9. Utazz egyedül! Sok mindent megtanulsz magadról.

10. Csak magadra számíthatsz.

11. Sportolj és törődj a testeddel, lelkeddel!

12. Nem ciki sírni. Nem ciki gyengének lenni. Nem ciki padlóra kerülni, de mindig fel kell állni!

13. Tanuld meg ignorálni az ártó embereket. Sokkal békésebb lesz az életed.

14. Ha úgy érzed mondd el a másiknak, hogy mennyire fontos neked stb.

15. A munkát hagyd a munkahelyeden. Ne vidd haza- se fizikálisan, se mentálisan.

16. Tanulj meg relaxálni és egy biztos módszert stressz levezetéshez.


29/N

2021. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

1. A szeretet, tisztelet nem mindig kölcsönös. És hogy egy adott természetű, személyiségű emberke szeret valakit, attól akit szeret, nem lesz olyan személyiségű. (olyan 8-9 évesen éreztem először azt meg, milyen, amikor én kedvelek vkit, aki engem nem; 11-12 évesen meg azt, hogy kedvel olyanvalaki, akitől én hányni tudnék - egyik sem szerelmi ügy)

2. Attól, hogy az ember nem divatos / menő, még szerethető. Max, később találja meg a szerelmet, mint azok, akik menők.

3. Bizonyos extrém esetektől eltekintve nem szabad elhamarkodottan ítélkeznünk valaki felett egy esetből kiindulva, ha nem ismerjük a hátterét.

4. Nem feltétlenül az keres sokat és az kerül jó pozícióba, aki jobban megérdemli / aki jobban dolgozik / aki okosabb.

5. Nőként ha nem voltál WC-n egy órája, van lehetőséged elmenni WC-re, és legközelebb nem tudod, mikor lesz rá lehetőséged, menj el WC-re, akkor is, ha "nem kell"... sosem lehet tudni.

6. Bármilyen okból jogod van megszakítani egy kapcsolatot, akkor is, ha más (mondjuk a haverod, a fodrászod, az anyád stb.) nem tartja azt a bizonyos dolgot szakítóoknak... ha te igen, akkor az "jó ok".

7. Ha egészséges párkapcsolatot akarsz, akkor bizony kell, hogy legyenek igényeid és "kizáró okaid", és ilyen szempontból kell, hogy ismerd magad, és hogy tanulj az előző kapcsolataidból.

8. Nem mindenki fog azért szeretni vagy tisztelni, mert kedves vagy és tisztességes.

9. De azért vannak, akik igen (8-hoz visszatérve) - egy kis kedvesség néha csodákat tud művelni.

10. A munkahelyed nem a családod... ne add fel magad értük; ne hagyd, hogy a vezetőség úgy tegyen, mintha a szüleid lennének, akik bárhogy irányíthatnak.

11. Érdemes több szakvéleményt meghallgatni, ha úgy érzed, súlyosabb egészégügyi problémád van... sajnos sok a kókler.

12. Egyedül moziba, színházba, koncertre menni nem ciki, a kutyát sem érdekli, hogy egyedül mész el oda.

13. A jó jegyek max. érettségi erejéig számítanak.

2021. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1, egész életemben tudtam. Ez egyértelmű.


2, valamikor kamaszként. Talán 16 évesen.


3, ezt is tudtam talán mindig. Kb 5 évesen tudatosult bennem.


4, sokiág el voltam határolódva az átlagos emberektől, mert nem tudtam velük mit kezdeni, de talán 23 évesen kezdtem el élvezni a random emberekkel való beszélgetést, amikor nem utasítottam el ezeket a helyzeteket.

2021. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!