Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám szerint bejövök neki,...

Anyám szerint bejövök neki, szerintetek mi állhat a dolog mögött?

Figyelt kérdés
Egy volt osztálytársam anyja mindig beleköt abba ahogy öltözködöm. Konkrètan az a baja hogy bő lenge ruhákat hordok ès nem testhezállókat. Mindig ilyeneket szólogat be hogy hogy nèzek már ki? Nekem csinos legyèl ha ide jössz. Meg ilyenek. Mindig normálisan öltözlödöm, nem lóg ki semmim. Csak annyi hogy 1-2 számmal nagyobb ruhákat veszek fel amik nem testhezállók, hanem egy kicsit bővebbek. Nem szeretem sem a farmereket sem azt ha egy ruha feszül rajtam. Sosem szerettem már óvodáskènt sem.
2021. júl. 25. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szövegből nekem az jön le, hogy lány vagy.
2021. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem. 30/F
2021. júl. 25. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet inkább az lehet hogy 30 évesen kevésbé öltözöl férfiasan. Az pedig, hogy tetszhetsz neki és ezért csesztet, azt valszeg csak te szeretnéd
2021. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hányszor buktál hogy 30 évesen is osztálytársaid vannak? Meg amúgy is, mikor találkozol más osztálytársad anyukájával? Azt ne mond má' hogy elkiséri suliba a "gyereket"....
2021. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 VOLT osztálytársam még általánosaban.
2021. júl. 25. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen emberek kozt mozogsz, hogy ekkora tahok?
2021. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 Hát itt a faluban ahol lakom alig van értelmes ember akivel el lehetne normálisan beszélgetni. Az egyik kivétel ez a haverom akinek az anyjáról van szó. Mindenkinél az alkohol, az állatszaporulat na meg a politika a téma, én ebből nem kérek. Ezért van olyan kevész személy akivel el tudok normálisan beszélgetni a korosztájomból.


#4 A korához képest elég jól néz ki, ha nem lenne olyan büdös bagó szagú nem is lenne vele semmi gond.


Illetve #3 Most úgy őszintén, megtudod nekem mondani azt hogy mi nem férfias abban ha nem bőrhözfeszülő ruhákat hordok hanem olyan amiben jól is érzem magam? Nem olyan ruhákat kell ám elképzelni amiben kétszer is elférnék. Csak olyat ami kicsit bővebb és nem tapad hozzám.

2021. júl. 25. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok! Kérdező, félreértettél. Nem a méretre gondolok, hanem a stílusra. Lehet magad sem veszed észre, de " tinisen" öltözöl. Dehogy abból mert ezért 2beszólt" te mindjárt arra gondolsz, amit a kérdésben feltételeztél...Ebben a korban férfiként már illene tudnod, ha egy nőnek bejössz, még ha csak burkoltan is tesz célzást rá. Ám ha anyukádnak kell felhívnia a figyelmed rá, akkor talán ne zavarjon a nő cigiszaga.
2021. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a rád való méretnél 2-3-mal nagyobbat hordasz az gáz. Rád való ruhát keress, nem muszáj akkor sem a feszülős. Szép álom, hogy egy milf rámozdul, de inkább csak egy gyereket lát, aki slampos
2021. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!