Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A veled ellenkező neműeknél...

A veled ellenkező neműeknél mit nem tolerálsz, mi nem tetszik bennük ?

Figyelt kérdés
Talán így jobban megértjük a hozzászólások alapján -már ha lesznek- hogy mi okozza ezt meg azt a furcsaságot az ellenkező neműeknél. Például -Miért szeretnek pletykálni a nők- ezt csak egy másik nő tudja elmagyarázni helyesen

2021. júl. 28. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakban az onzőséget.
2021. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kora ***** válasza:
100%

A nők azèrt szeretnek pletykálni mert ez egyfajta önigazolás illetve mások hibáival sokkal kènyelmesebb foglalkozni mint a sajátunkkal,így a miènk látszólag eltörpül a kibeszèlt fèlèvel szemben.(pedig semmivel sem vagyunk jobbak,sőt..) Ám ez csak egy hazug illúzió amitől mèg kèpesek vagyunk jól is èrezni magunkat.


L

2021. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én amit az egyik nemtől nem tolerálok, azt a másiktól sem🤷‍♂️ Most soroljam fel hogy milyen dolgokat ne tűrök el senkitől sem?
2021. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami furcsaságot fedezek fel akkor elkezdek gondolkodni a pici agyammal és általában rájövök az okra szájbarágás nélkül is, mert az ember elsősorban ember és egyes viselkedésminták amiket kiragadunk hogy "ezt a nők csinálják" vagy "ezt a férfiak csinálják" igazából mindkét nemnél megtalálhatók.


Amit nem tolerálok férfiaknál ugyan az amit nem tolerálok nőknél. A seggfej seggfej nemre való tekintet nélkül.

2021. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Alapvetően előzékeny, udvarias vagyok a nőkkel, de azt kifejezetten nem szeretem, amikor egy nő nem él a női mivoltával, hanem tudatosan visszaél.
2021. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
A nőkben a hárpiaságot.
2021. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem szeretem a nőkben (szerencsére persze azért egyre kevesebb az ilyen, ellenben egyre több, aki a ló túloldalára esik, és femináciakodik), hogy túl sok felelősséget hárítanak a férfiakra. Bármi, ami nehezebb egy bevásárlásnál, az a férfi dolga 🤷‍♂️ NEM!! Én elvárom az önállóságot és a jó problémamegoldó készséget. Magamtól is, és a környezetemben levőktől is, legyen az férfi, nő vagy egyéb
2021. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

#7 Azért az önállóság között és aközött, hogy a fizikailag erősebb cipelje a nehezebbet, van különbség. Én nőként cipekedek az anyám helyett, vagy a gyerekem helyett, aki azért még elég kicsi, de ha egy férfi nem venné ki a kezemből a nehéz pakkot és jönne mellettem valami kis szatyorkát lóbálva, azt nehezményezném. Nem tenném szóvá, de nem lennék jó véleménnyel róla.

Az önállósággal, probléma megoldó készséggel nincs baj.

2021. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért igazságos, hogy a gyengébb cipel mindent, mert neki még erősödnie kell, - meg kell adni neki erre a lehetőséget! -VITZ! :D

-Le is szakadna az arcom, ha hadra fogható állapotomban ott cipelne mellettem a nő!... :D -EZ viszont nem vicc!

2021. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8: pedig biztosan nem fogom átvenni a dögnehéz szarodat önszántamból. Nem nekem van rá szükségem, hanem neked! Ha kell, akkor oldd meg, vagy kérj segítséget!
2021. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!