Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk, lanyok! Mifele aprosagok...

Fiuk, lanyok! Mifele aprosagokat tartotok szinte mar ellenallhatatlannak az ellenkezo nemen?

Figyelt kérdés
Ilyen lehet peldaul akar a hajszin, akar a godrocskes arc, akar az (esetemben), hogy a lany szeme kicsit melyebben ul. Barmi, nagyon kivancsi vagyok! Nemet ne felejtsetek el irni!

#szem #tetszik #godrocske
2019. máj. 29. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a karakteresebb női arc erősebb vonásokkal nem az a tipikus lányos arc hanem az erősebb állkapocs csontú és a szőke haj is mert életem beteljesületlen szerelmének is az van :D
2019. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szakáll dus turható szakáll

Szeretem a kissé karikás szemeket

Nagyon fakó v fehér bőr

Poci mell szőr


Nem proság de a nagyon vastag erős vádliért meg veszek vékony lábu férfiak nagyon kiábránditanak(pláne ha az én lábam izmosabb)


22/n

2019. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem "babaarc". Azért csak majdnem mert a babaarc maga nem tetszik, csak az ami közelíti.

Egy vonzó mosoly/nevetés. (Ezt nehéz pontosan leírni)

Nagy szemek, de nem azok a bárgyú borjúszemek, hanem olyanok amiben van élet.

Széles csípő, vastag combok, az se baj ha összeérnek, és kidolgozott hátsó.

Lapos has (nem kell darázsderék, de ne legyen hordó).

Vékony nyak.

2019. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiúkban:

Szemüveg

Szőke /koromfekete haj élénk színű szemmel

Kissé vékony, de kidolgozott alkat

Humor (baromira szexi ha valakinek van humora)


Lányok

Szőke haj+kék szem a halálom

Édes mosoly

Őszinteség

Bolondosság

Talán nagyobb mellek de ez nem olyan fontos.

2019. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ha pisztolyt szorítanak a fejemhez se bírom megindokolni miért, de a szép hátak a gyengéim, mindkét nemét megnézegetem a strandon
2019. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kellemesen izmos test, mindkét nemnél. Nem az a túlzásba vitt bodybuilding szerű, csak az a közepes. Egy izmos, széles hát nekem is, fiúknál. Izmosabb láb is vonzó. De a szép, zöldes szem a gyengém.
2019. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A gödröcskéért,szép mosolyért odavagyok.Szeretem ha egy pasinak dús haja van és nyakb u zi vagyok,így azt is megnézem. Ápolt kéz alap és a jó illat. Dilim a barna haj kék mosolygós szem kombó.
2019. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Nőknél csak a lábfejüket. (F)
2019. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk:szemüveg,karakteres arc,állkapocs,sötét szem és dús,rövid,sötét haj.Izmos,de azért ne az a "minden napomat a kondiban töltöm" típus
2019. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Szőkés, vagy világosbarna haj, sportos/izmos testalkat.(főleg vádli és has, de egyik sem túlgyúrt!) Kék szemek, esetleg szeplők.
2019. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!