Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is a férfiakkal...

Szerintetek is a férfiakkal "elnézőbbek", mint a nőkkel?

Figyelt kérdés

Például, ha egy férfi sok nővel volt együtt, akkor ő egy macsó, nőcsábász. Felnéznek rá.

Na, de ha a nő van együtt sok férfival, akkor ő egy kisk*rva. Lenézik őt.

Ha egy férfi azt mondja, hogy ő is megvolt már vagy felajánlkozott neki, akkor a legtöbben egyből elhiszik neki.

Ha egy nő mondja ugyanezt, a legtöbben azt mondják, hogy biztos kitalálta a sztorit.

Ha a férfi sikereket ér el a karrierjében, akkor ő okos és megnyerő (persze nem mindenki szerint).

Ha egy nő jut feljebb a ranglétrán, nagyobb az esélye annak, hogy mögöttes indokokat keresnek (pl. vkinek a vkije, főnök d*gta, gyengébbik nem előnyben részesítése).

Jó tanulóságnál is a férfiakra előbb mondják azt, hogy érti, amit tanul, mint a nőkre. A stréber jelzőt is jobban teszik rá a nőkre.

Ha egy férfi főnök jobban van az alkalmazottjával az elfogadható, a nőt röhögik ki.

Ha egy női főnök van jobban az alkalmazottjával, ott is a nőt röhögik ki.

Férfi elválik, több honnan van gyereke..elfogadható (arab mentalitás). Ha egy nő csinálja ugyanezt, akkor jól megvetik.

Sorolhatnám még bőven, de szerintem ennyi elég.

Szerintetek is így van?



2021. júl. 28. 21:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az éremnek van egy másik oldala. Például ha én a munkahelyemen nőként nem tudok valamit egyből nyájasan és elnézően jönnek segíteni, a férfi kollégákhoz inkább meg úgy állnak hozzá, hogy "nagyfiú vagy, oldd meg". Kevesebbet hibázhatnak.


Ha egy férfi szorul segítségre, az a gyengeség jele, de ha egy nő, az természetes.

2021. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
10# Vártam hogy köss bele, ne aggódj felfogtuk hogy nem tárgyak vagytok. De a mondás remélem megvan, vagy fejtsem ki?:)
2021. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%
12: megvan, csak f...g, amit sok férfi komolyan gondol, mint érv.
2021. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
32%
Hát erről én nem tehetek, már ne is haragudj.
2021. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%
De arról tehetsz, hogy ideválaszolod ez alá a kérdés alá, aztán persze visszakozol, hogy "jaj, nem úgy gondoltam ám, vicc volt"... 1. nem egyértelmű online, hogy vicc volt, 2. valaki ebből "tanul" sajnos, mert anyja-apja nem neveli meg eléggé, és kell vmi, ami megideologizálja neki, hogy ő miért érdemli meg a numerákat, a nő meg miért nem...
2021. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
19%
Csak annyit mondj hol mondtam azt hogy vicc volt és hogy nem így gondolomxd
2021. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%
Ja bocs, jobbat feltételeztem rólad akkor, mint amilyen vagy. Ha nem úgy értetted, hogy a nő egy tárgy, akkor meg ilyen iszonyat balkáni "dögöljön meg a szomszéd tehene is" hozzáállásod van. Az miért lenne szégyen, ha valakinek könnyebb valamihez hozzájutnia? (ennyi erővel szégyen, hogy van két lábad, amivel tudsz menni kirándulni, mert a tolószékes Józsika nehezebben megy) Ugyanúgy akarja mind a kettő, a pasinak nehezebb hozzájutnia. Lehet, hogy a helyzet rossz, de attól még nagyon nem állja meg a helyét az ilyen összehasonlítás. Mert az adott helyzetben a nő tudatosan úgy dönt, hogy akarja a szexet, és nem egy cipő, amibe beletaposnak, vagy egy kulcslyuk, hogy a másik tipikus példát hozzam... amibe belepiszkításnak, belekotrásnak számít a szex.
2021. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Haló xD

Engem keversz, én nem az a válaszoló vagyokxD

De nem értem hogy kevertél össze.

2021. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%

1es nagyon jól írta, a férfinek 99%ban keményen meg kell dolgoznia a nőért, ellenben a nő elejt egy félmondatot és már sorban állnak érte, csak rajta múlik, hogy hányan és mikor dugják meg. Aki szerint ez nem így van, az burokban él vagy hazudik.

A kövér nőre nem lehet megjegyzéseket tenni, mert egyrészt bunkóság és durván megsérti a lelkivilágát meg hát szegény valószínűleg "nem tehet róla", tehát nagyon elnézőnek kell lenni. A kövér férfi meg egy gusztustalan dagadt állat, biztos rengeteget zabált az igénytelenje, megérdemli, nem is akar lefogyni stb.

Az életképtelen férfit mindennek elhordják, hogy micsoda balek, az életképtelen nőt pedig majd felkarolja egy férfi és minden jó lesz.

Lehetne hosszasan folytatni, sok példát már előttem elsütöttek.

Egyébként a kérdés tényleg rettentően feminista egyrészt. Másrészt pedig ezek az állítások (nem mondom, hogy nem igazak, mert van bennük igazság) tapasztalatokon alapulnak.

Örök igazság, hogy semmilyen sztereotípia sem jön a semmiből. A lányok stréberek? Igen, nekik statisztikailag is kevésbé van érzékük a reál tárgyakhoz és kínos szenvedésbe csaphat át a matek-fizika-kémia órákon bemutatott teljesítményük. A sztereotípia innen adódik. Mielőtt nekem esnétek, fiúkban is van ilyen, de a tendencia nem ez, ezt is mindenki jól tudja, aki ezt szintén tagadja, az szándékosan ferdít.

Ugyanez igaz az összes többi állításra is. Volt rájuk példa bőven, innen erednek a dolgok.

2021. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén szólva nem találkoztam még egy olyan rossz tulajdonsággal sem, ami fel ne lett volna róva a női nemnek.😅

A férfiak messze nem kapnak annyi alázást; nekik úgymond meg van engedve hogy emberek legyenek hibákkal, míg a nőnél nincs tolerancia.


A férfiakban viszont megvan a hajlam, hogy az egész életük minőségét a szexben mérjék, szóval ha valamiért nem jutnak szexhez, akkor eljátsszák, hogy hatalmas diszkrimináció és megaláztatás áldozatai lettek.

Azok a férfiak, akik nem mennek női orvoshoz egy rossz tapasztalat után, órákig fröcsögnek a neten is és a való életben is a nők ártalmatlan szokásai miatt (pl amikor az anyák posztolnak képeket a gyerekükről) és szidják a kiskorú gyereklányokat, amiért "romlott k...rvák", elhiszik, hogy őket éri a legnagyobb megkülönböztetés, mert egy nő valamilyen visszautasította őket. Miközben ők is nyilván annál próbálkoznak, akik bejönnek nekik.😅


De mindegy is. Minél inkább telehányják ezzel a netet, annál látványosabb.

2021. júl. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!