Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan epilepsziás,...

Van itt olyan epilepsziás, aki leállt a gyógyszerszedéssel, és rendben van?

Figyelt kérdés

#epilepszia #epilepsziás roham #roham #epilesziások #tünetmentes epilepsziás #tünetmentes epilepszia
2021. júl. 28. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Igen
2021. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Részletezve?
2021. júl. 28. 23:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! Áprilisban hagytam el végleg,majdnem 5 év után.

(Egy nagy rohamom volt 5 éve)


Napi 1500 mg Levetiracetamot szedtem.


Teljesen jól vagyok azóta is.:)

2021. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 gehdjfztuz válasza:
77%
3 éve volt 1 fotószenzitív nagyrohamom, azóta szedtem Lamolepet 100-150mg reggel, este. Április óta nem szedem. Nagyon jól megvagyok nélküle. (Nem orvosi állitott le róla, magamtól nem szedem.)
2021. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4


4-es és aki közületek önhatalmilag hagyta abba, az hogyan érinti a jogi meg orvosi dolgok? Elsőre úgy értem, hogy pl aki (főleg friss) EP-s, az el van tiltva a vezetéstől pl.

Orvosilag meg úgy értem, hogy mit szólnak ehhez?

2021. aug. 6. 18:42
 6/16 anonim válasza:
100%

Szia anyum 15 eve nem volt epilepszias levicitratam vagy hasonlo a gyogyszer neve amit szed most megis 1 honapba 2 szer volt rohama eggyik pont tegnap!

Szoval szerintem ne hagyd abba a gyogyszer szedèsèt!

2021. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szoval 15 eve szedi ezt a gyogyszert azota nem volt rohama
2021. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok, orvos tudtával hagytam el a gyógyszert,fokozatosan csökkentve az adagot 6 hónap(!) alatt!


Semmi esetre sem ajánlom,hogy bárki is önszántából kísérletezgessen ezzel, ez nem játék!

2021. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én többször hagytam abba a gyógyszer szedését magamtól,mert úgy gondoltam,jól vagyok.Gyerekadagot szedtem/szedek,sok vizsgálat után sem tudnak konkrétumot monndani,csakhogy örüljek,hogy jól vagyok,mert más gyógyszerkombináció mellett is folyton rosszul van.Szóval évekig jól voltam,szedtem a gyógyszert,majd ugy döntöttem,hogy abbahagyom,hisz jól vagyok.Hát,nem volt egy okos ötlet:) Pont kajáltam közben,ráadásul eszméletvesztéssel jár nálam,fuldokoltam,mert torkomon akadt a kaja.Nem is részletezném..A jogsimat is elvették,alig vezettem 6 hónapot a kocsim.Szóval tanultam a hibámból.Másnak sem aánlom,hogy játszadozzon a saját-és akár más-életével.
2021. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én tavaly áprilisban elhagytam a gyógyszereket mivel teljesen rohammentes voltam. Hát nem sokáig. Egyre többször estem-keltem, vertem össze magamat, úgyhogy villámgyorsan elkezdtem újra szedni, azóta semmi bajom nincs. Reggel és este 200 mg Lamolepet és 1250 mg Levilt szedek
2021. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!