Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a Niki névről?

Mi a véleményetek a Niki névről?

Figyelt kérdés
Milyen belső / külső jut elsőre eszetekbe erről a névről?
2021. júl. 29. 00:47
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nagyon tetszik ez a név.

Álltalában mindig az ilyen nevű nőkben szeretek bele.

Jó volna ha ilyen Niki-Nikoletta nevű nővel köthetném össze az életemet,nagyon örülnék neki.


Kedves,aranyos,értelmes,vicces.

2021. júl. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
74%

Kétszínű férhetetlen lány, külsőleg: nem is szép, nem is csúnya, átlagos minden.

Nekem egy jó Niki ismerősöm sincs sajna:/

2021. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az összes Niki nevű ismerősöm nagyképű, Facebookon és/vagy valóságban pózerkedős ember, aki általában nem túl okos (2 buta Nikit ismerek és egyet, aki tanár és nem tudom, mennyi esze van) és nem túl kulturált (az egyik buta Niki és a tanár Niki elég böszmék, kiabálósak).

Külsőre vékony testalkattal aszsociálom ezt a nevet és viszonylag hosszúkásabb, markáns, jellegzetes arccal.

A név nekem nem tetszik, viszont nincs bajom azzal, ha valakinek igen, nekem az emberek, akikkel asszociálom rontották el a hangzását a fejemben.

2021. júl. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
57%
En is buta Nikiket ismerek. Eleg unalmas elcsépelt név
2021. júl. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek a felettem szólókkal.
2021. júl. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%
Nekem semmi bajom a Niki névvel. A barátnőm is Niki, kedves aranyos
2021. júl. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
81%
Kiváló F1-es pilóta volt.Nyugodjék békében.
2021. júl. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
59%
eeees megint jonnek az emberek akik SAJAT VÉLEMÉNY miatt elkezdenek lepontozgatni xd
2021. júl. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
85%

Én, (2. válaszoló) mindenkit felpontoztam, mert végülis az összes ember jól válaszolt a kérdésre🤷‍♀️ szerintem a kérdező vagy valaki más nagyon bele van szerelmesedve ebbe a névbe és rosszul esik nekik, ha negatív véleménye van valakinek.

Pl az én nevem egy tucat név, biztos ismer vele valaki bunkó ribizlit és kedves lányt is, nincs ilyen, hogy "valahogy elnevezed a gyereket, akkor fix, hogy ilyen vagy olyan lesz", ezek nevektől független dolgok, ha függne bármilyen személyiség a nevektől, sokkal kevesebb féle választék lenne.

2021. júl. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
58%
Tucat divatnév, hülye p*csáknak van ilyen nevük többnyire, akikkel semmit nem lehet kezdeni.
2021. júl. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!