Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak akkor tisztelik az...

Miért csak akkor tisztelik az embert ha idegbajoskodik és káromkodik? Eddig mindig mosolyogtam mindenkire, és azt hallgattam, hogy mimóza vagyok. Most viszont más a helyzet.

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Pedig csak a gyámoltalan ember alacsonyodik le ennyire. Tévedsz, hogy ha azt hiszed így tisztelnek. Inkább gondolnak olyannak aki nyomás alatt nem tudja kezelni a helyzetet aztán szentségeléssel vesz erőt magán.
2021. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Akkor pont nem tisztelnek. Maximum rád hagyják a hülyeséged, mert nincs kedvük egy idegbajossal vitázni.
2021. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:
71%
Nem tisztelnek ilyenkor, inkább megvetnek, lenéznek, hiszen azt látják , hogy indulatkezelési problémáid vannak.
2021. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Ugyanazert, amiert az elozekeny es kedves embereket “gyenegenek” nezik.

En nem sullyednek le az “idegbajos szintre”, azaltan tiszteletet sohasem fogsz elerni, de teny es valo, hogy nem erdemes tul mezes-mazosnak sem lenni, mert az emberek hajlamosak kihasznalni az ilyet.

2021. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

Volt két főnököm, akik ordítosak (voltak). Ráadásul abból a hirtelen robbanó fajtából, aki öt perc múlva már vigyorog rád, és nem érti, hogy te miért vagy rottyon.

Az egyikőjük az esetek nagy részében okkal kiabált, én mégis megjegyeztem neki, hogy nem attól lesz igazad, hogy felemeled a hangod. Átgondolta, változtatott. Az emberei szeretik és tisztelik.

A másiknak is elmondtam ugyanezt, de szerinte csak így lehet adott helyzetben beszélni, mert ott és akkor mindenki hülye/inkompetens/szemét. És egyébként is ő az etalon... Őt zokszó nélkül hagyják ott a munkavállalók, ha úgy adódik.

2021. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem tisztelet, hanem csak ignorálnak, mert alkalmatlan vagy emberek között élni, bezáratni meg nem tudnak.
2021. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!