Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igazinak elég lenne csak...

Az igazinak elég lenne csak ennyi tulajdonságban megfelelni?

Figyelt kérdés

23/F

Mindenkivel nagyon jól kijövök és ha kell elszórakoztatom magam, szóval unatkozni se unatkozok szinte senkivel sem. Épp ez miatt gondolkoztam el azon, hogy vajon a párom milyen egyedi tulajdonságokkal rendelkezik, ami számomra szimpatikus és nem biztos hogy egyszerre meglennének olyan nagyon sok lányban:

-imád ő is sportolni, kb minden második nap sportolunk valamit

-imád társasozni ugyan úgy mint én és ő is gyűjti őket, napi szinten legalább egyszer játszunk valamivel

-nem a párom tulajdonsága, de az anyósomat imádom, hihetetlenül jól kijövünk

-ő is és én is imádjuk a madarakat, főként a papagájokat (nekem van kettő is), meg ezen kívül hatalmas állatbarát ő is

-szeretne ő is 100%-ig biztosan külföldre költözni véglegesen (bár máshova mint én, de nekem so-so mindegy az ország)

-gyerekeket ő is ugyan olyan formában szereti mint én (hosszú lenne ezt megmagyarázni) és ő is a lehető legkésőbb szeretne, meg neki sincs az örökbefogadással problémája

-nem csinál mindenről 200 képet (ő is a pillanatot szereti élvezni) és nem aktív insta/snapchat/tiktok felhasználó

-mindent meglehet vele beszélni és nem szokott "nőiesen hisztizni" (sztereotíp dologra értem, ne értsétek félre)


Ezek a tulajdonságok elegek lennének? Mert ennyi olyat is feltudnék sorolni, amik zavarnak hogy hiányoznak. Pl

-sajnos máshogy tekintünk a világra, ami néha okoz feszültséget

-ő korán kelő én viszont éjjeli bagoly vagyok

-ő durván extrovertált én viszont valahol középen vagyok és néha zavar, hogy mindig a barátainkkal lógunk

-nyaralásnál mások az elképzeléseink, mást találunk szépnek és amit én szeretnék csinálni, azt ő biztosan nem

-könyv/film/sorozat ízlésünk ég és föld

-sexet másfél hetente kívánja, hiába nagyon jó, ő egyszerűen ilyen, viszont én heti kétszer kívánom általában

-rengeteg általános tudása hiányzik és így nem minden poénomat tudom mondogatni neki (a sokat beszélő éa vicceskedő típusú srác vagyok), meg nem szereti a gusztustalan vicceim


Szóval tudok negatívokat is felhozni, de ettől függetlenül elvagyunk egymással és nincsenek nagy veszekedések. Viszont így is ő lenne számomra az igazi? Vagy csak mivel könnyen barátkozom és jövök ki másokkal, ezért elvagyok vele is?



2021. júl. 29. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden párkapcsolatban vannak kompromisszumok. Más lányban más nem tetszene. Hidd el, nála jobbat nem találnál. Ahogy felvázoltad, hogy milyen, én már szerelmes is lettem és irigyellek. Ha csak egy lányt találnék, aki fele ennyit tud, már lemennék hídba érte. Najó nem, de érted. Lényeg a lényeg, hogy kompromisszumok mindenhol vannak, más lánnyal is lennének. Ha jól elvagytok és szeretitek egymást, akkor szerintem kijelentheted, hogy ő az "igazi".
2021. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ első, ment a zöld!
2021. júl. 29. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!