Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is kimerítő a családi...

Másnak is kimerítő a családi összejövetel? Vagy csak én vagyok így?

Figyelt kérdés

Nekem mindig azon jár az eszem ilyenkor, hogy a szabadidőm megy el és ki se tudom magam pihenni.


Ha csak meghívnak egy délutáni buliba, egész délelőtt bennem van a rossz érzés, hogy mennem kell, délután meg a bulin megy a kényszeredett beszélgetés vagy a fejből kibámulás és annyi mindent csinálhatnék helyette.


Ha megyünk vidékre, akkor az rosszabb.


Más is van így?


2021. júl. 30. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
En koran kiiktattam a csaladom. Csak a szeretteimmel toltok egyutt oszinte erdeklodesbol idot. Csak mert rokon, csak mert illene, ez nalam nem letezik. Es nem, temetesem sem lesz.
2021. júl. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Ugyan olyan vagyok, mint az egyes. Csak azért, mert illik nálam nem elég ok.
2021. júl. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Semmi értelme szerintem sem.
2021. júl. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Akihez már kényszerből kell mennem és nem érzem jól magam, azt kizárom az életemből. Értelmetlen dolgokra nem pazarlom az időm.
2021. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Rühellem az összes ilyen összejövetelt. Mindenki előadja, hogy milyen kesves, bájos, lelkes, mennyire örül, miközben a legtöbb ember részéről ez a bájolgás csak egy nagy színjáték. Nézni is fárasztó ezt, nemhogy részt venni benne.
2021. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, introvertáltként eleve nem bírom az ilyesmit. De a családi különösen problémás több okból is, pedig alapvetően nem utáljuk egymást kisebb-nagyobb családi körben sem.
2021. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen az! Szerencsére látványosan szűkül a "családi kör".
2021. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, egyre önzőbbek és individualistábbak az emberek.

Üdv, szép új világ.

Ez nagyon szomorú.

:(

2021. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!