Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az hogy "nincs élete"?

Mit jelent az hogy "nincs élete"?

Figyelt kérdés
gyk-n valaki mindig benyögi a kérdéseim alá hogy biztos valami élettelen lúzer vagyok de sosem magyarázzák mit is jelent az hogy valakinek van élete...
2021. júl. 30. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz ezen?

Azt jelenti, hogy kb. semmi sincs az életedben. Sem kapcsolatok, sem hobbi, talán még munka, és életcél sem. Csak tengsz-lengsz.

2021. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi inger nem éri, egy síkon mozog az unalmas, céltalan élete, emiatt másokat mérgez, irigykedik, kényszeresen foglalkozik másokkal vagy tönkretesz másokat. Mert az ő életéért lusta tenni, hogy tartalmat szerezzen bele.
2021. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és vajon a gyks fotelprofesszorok honnan tudják hogy milyen az életem abból hogy feltettem egy kérdést?
2021. júl. 30. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs élete, az nem mindig lúzer. Például munkamániásokra és élsportolókra is szokták mondani, akiknek minden idejét és energiáját a fő céljuk köti le.
2021. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában semmit. Valaki úgy gondolja, hogy ő megtalálta az élet értelmét, és aki nem úgy él annak nincs élete. Mivel logikus érvekkel nem tudja alátámasztani, hogy miért pont azokat a célokat kellene elérni az életben, amiket ő hajszol, ezért inkább leszólja a másikat. Pl. ha X minden hétvégén bulizik, Y meg nem, akkor X szerint Y-nak nincs élete, hiszen X számára az élet céltalannak tűnik buli nélkül. Vagy Y-nak van gyereke, X-nek meg nincs, akkor X-nek nem lesz élete, hiszen gyerek nélkül a létezés értelmét veszti Y-nak.
2021. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehat valojaban az a korlatolt aki azt hangoztatja h a masiknak nincs elete
2021. júl. 30. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Van nekem a szembe szomszédom. Nagyjából 45 körüli faszi. Az anyja nyakán élősködik. Reggel elmegy a munkába, majd hazajön, döglik egész nap az elsötétített szobában, és ennyi. Szó szerint semmi mást nem csinál. Sem otthon, sem máshol. Na, az ilyennek sincs élete.
2021. júl. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lehet bitcoint bányászik? lehet kábítószert termeszt otthon és este eladja? nem tudhatod... valszeg csak az egódnak jó hogy van mire hivatkozni amikor arra gondolsz h vannak nálad is xarabb életű emberek
2021. júl. 31. 23:45
 9/10 anonim ***** válasza:

8, Nálam biztos hogy vannak szarabb életű emberek, de az egómnak nem ettől lesz jó. Hála annak, hogy én élem az életemet. Most csak hirtelen kiragadok kettőt. Az elmúlt 4 évben több országban jártam, mint az átlag magyar húsz év alatt (még az USA, Kanada, és Mexikó északi része is pipa)

Most, bőven 30 éves kor felett vágtam bele egy új szakma tanulásába, mert meguntam a régit, és őszintén szólva a belefásultság után, ez nagyon izgalmas, és boldoggá tesz. Szóval elhiheted, az én egómnak az jó, amit én megteszek.


Mifelénk az emberek beszélgetnek egymással. A fentebb említett trógernek az anyjával nem vagyunk olyan nagyon jóban, de néha váltunk pár szót. Tőle tudhatom, hogy a fiacskája mit művel. Nagyon csendes, szerény asszony, nem meri kihajítani otthonról, mert mégiscsak a fia. Aki az otthon töltött idejében a sötét szobában ágyban dögölve bámulja a tévét. A fizetése pedig gyűlik a bankszámlán, mert az anyukájának még a rezsibe sem száll be. Szó szerint semmit nem csinál otthon. Fogadd el, ez a tipikus példa a kérdésedre.

A stílusodból ítélve simán azt gondolom, neked tényleg nincs életed. Ők ilyen megkeseredettek, és ellenségesek.

2021. aug. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mivan? Ellenseges voltam? Nekem ugy tunik te vagy tul korlatolt
2021. aug. 1. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!