Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek tök boldog élete van, semmi nehézség nincs az életében, míg más csak azért született a Földre, hogy szenvedjen ?

Figyelt kérdés
Én ezt nagyon igazságtalannak tartom, hányinger, hogy az Élet ilyen egyenlőtlenül bánik az emberekkel.

2021. febr. 21. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 A kérdező kommentje:
Előre el lett rendelve, hogy valaki csak szenvedhet ebben az életében.
2021. febr. 21. 19:04
 2/69 anonim ***** válasza:
55%

Tévedsz, mindenkinek vannak nehézségei. Azért, mert te azt nem látod, attól még az ott van. Nem mindenki szereti sajnáltatni magát és kiteregetni a fájdalmait.


Mindenki saját életének a kovácsa. Persze a múlt meghatározó lehet, de 18 év után már saját magad ura vagy. Onnantól kezdve te döntöd el, hogy milyen életet élsz.

2021. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
2: Én mégis azt érzem, hogy valaki elé az Élet sorozatos akadályokat, meg buktatókat tesz és ott és úgy gáncsolja el, ahogy csak tudja, míg más elé kiteríti a vörös szőnyeget és minden dolgot megad neki.
2021. febr. 21. 19:09
 4/69 anonim ***** válasza:
42%
Karma.
2021. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
4: Tehát lehet valaki előző életében sorozatgyilkos volt és ebben az életében azért kell vezekelnie? Ez most csak egy példa.
2021. febr. 21. 19:11
 6/69 anonim ***** válasza:
46%
Kedves Kérdező, sajnálom, hogy a narcisztikus egosérülésed (Ó, az életem nem úgy működik, ahogy szeretném, brühühü!) eltakarja előled a valóságot. Akarsz ezen állapotodból előre lépni, vagy még dagonyázol egy kicsit az önsajnálatban (nekem mindegy, ez utóbbit nem értékítéletnek szántam)?
2021. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább a vonzás törvényét érzem igaznak. Ha elhiszed,hogy ezentúl egyre több jó történhet veled, és hálás vagy azért,amid már most van, valahogy pozitív helyzetek,emberek találnak meg. De ha folyton csak azokra a dolgokra gondolsz amiktől megszabadulnál,akkor a negatív energiáknak adsz terepet az életedben.
2021. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
12%
Az élet nem egy tudattal rendelkező személy, aki dönt felőled.
2021. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

7: De hát csak negatív dolog vesznek körül az életben, hogy tudnám meglátni a jót, ha nincs is, nem is létezik ?


6: Te meg nem tudom, miért ilyen stílusban válaszolsz, vegyél vissza kicsit ! Amúgy meg halvány fogalmad sincs a helyzetemről.

2021. febr. 21. 19:24
 10/69 anonim ***** válasza:
79%

Az élet nem bánik senkivel sehogy, nem egy élőlény.

Amúgy meg nem vagyunk mi sem egyformák, és a körülményeink sem azok. Mindenkinek abból kell kihoznia a legtöbbet amire neki lehetősége van, mást nem nagyon tudsz tenni.

2021. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!